Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık veya takaslık 2008 Leon Stylance

Hayırlı satışlar,gideri 31 bin tl..benden söylemesi:)

Arkadaşlar herkese çok teşekkürler. Fiyatta pazarlık payı zaten var ayrıca aracın arka koltukları neredeyse hiç kullanılmadı. Kısaca içi de 0'a yakın. Yoksa piyasanın az çok farkındayım. Kılcal çiziklerin haricinde bir tek plastik tamponda ufak bir çizik bulunuyor. İkisi kar 4 tane 0 Michelin lastikle veriyorum :) Ki aracın varolan ufak tefek sorunlarıyla alakalı burada da paylaşmıştım onlar da referansıdır aracın.

hayırlı satışlar dostum
ama fiyat pahalı haberin olsun.
ben 2 ay önce 2010 stylance 30000 km de 33000 TL ye sattım. aracımada çok güveniyorum. ilanı verdikten iki saat sonra araç satıldı. alan arkadaşta resmen sıfır dedi. banada sorarsan en iyi 31 e satabilirsin, umarım düşündüğün rakama satabilirsin.
hayırlısı

Çıkarttığım orjinal üzerinde gelen Pirellileri takarım 32.500'den açarım zaten 32'ye bile gitse benim için kafi acele olmadığı için geniş davranıyorum :) Eyvallah fikirleriniz için. Selamlar...

Ynt: Satılık veya takaslık 2008 Leon Stylance

Hadi hayırlısı bakalım...

Geri
Üst Alt