Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık toledo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AS950 ile karsınıza cıkabılırım:D plakalık beyaz led fln:D ben ılk arabamı da alırken boyle dı dunya dusunmustum:D

bilmediğin araç için düşün ama bu kadar düşünmenin sonucu iyi değil kardeşim benden söylemesi :) atalarımızın bi sözü vardır bilirsin düşünmekle alakalı artık sen anlarsın :D

anladım abii:D ama kararımı verdım seat ıbıza alcam 1.4 100hp sıgno bu forumun benım ıcın cok onemlı seat dan vazgecmek ıstemıyorm 2 sene oncesınde araba fıyatları arasında 2-3 bın tl fark var o kadar fazla verıp kendımı kandırmıs gıbı olmakta ıstemıyorm sılanın dedıgı gıbı en dogru zamanı beklıyorm:D saygılar levent ve mevlüt abii:D

vallaha ben nette dolaştıkca ve insanların yaşadıkları problemleri görünce donanımlı arabalardan korkmaya başladım..onun için bir sonraki arabam vag grubu olmayabilir..

arabanın beyni,abs beyni,boğaz kelebeği,cart sensörü, curt sensörü... bizim ustalara mekanik araba olacak.. çözülemeyen ve cep yakan sorunları duydukça iyice tırsar oldum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt