Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık toledo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
piyasa çok durgun be kardeşim fiyatım sizce yüksekmi ? ben az bıle yazdığımı düşübuyorum sitedekı diğer modellere göre

kardeşim 21 felan normal bence..araban diri ve km çok değil ama bizim arabaların piyasası malesef çok hareketli değil..bu da bir gerçek

toledonun degerını herkes bılmez abı gecen hafta ankara ostım araba pazarındaydım 1 tane seat toledo yoktu hatta seat yok denecek kadar azdı :Darkdasım bak seat tutulmuyo dedı bende yok oglum seat kullananlar o kadar memnun kı ondan satmıyorlar dedım:D

kardeşim 21 felan normal bence..araban diri ve km çok değil ama bizim arabaların piyasası malesef çok hareketli değil..bu da bir gerçek

doğru söylüyosun kardeş aslında ilana vereli daha 3gün oldu beklemek lazım bırazda kredi faizlerinin yüksekliğinden olabilir

haber bekliyorum kanka... olumlu yada olumsuz mutlaka haber vercem sana... bu arada onur alsana kardeşim şu arabayı :D puhaha

ben sana bişey deyimmi pire için yorganı değil yatak odasını ateşe verrim ben kafam atarsa hiç olmadık fiyata satarım bakarsın
sağım solum belli olmaz benım puhaha

bu arada onur araba maraba alamaz bazı insanlarda böyle abi bişey diyemezsın yaradılış :D araba alacam der 2-3 sene sonra
bakarsın minibüsle çıkar karşımıza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt