Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık TDİ SPORT scw özel fiyat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
coil için teklif geçerli abi. sökme takma da bana ait olacak :)

hayırlı satışlar,aynı arabadan bende de vardı bizim siteden bir arkadaşa sattım geçen ay,aslında istediğiniz fiyat bu araba için gayet normal ancak bu arabanın bizim ülkemizde çok fazla tanınmamasından dolayı bilmeyenlere yüksek gözüküyor,bu arabayı ancak bu arabayı seven birine satabilirsiniz,size önerim fiyatı aşşağı çekmeniz yoksa teklif bile yollayan zor olur,tekrar iyi satışlar

Hayırlı satıslar varol abım ınsallah degerı bılen bırıne gıder :)

hayırlı satışlar,aynı arabadan bende de vardı bizim siteden bir arkadaşa sattım geçen ay,aslında istediğiniz fiyat bu araba için gayet normal ancak bu arabanın bizim ülkemizde çok fazla tanınmamasından dolayı bilmeyenlere yüksek gözüküyor,bu arabayı ancak bu arabayı seven birine satabilirsiniz,size önerim fiyatı aşşağı çekmeniz yoksa teklif bile yollayan zor olur,tekrar iyi satışlar

teşekkür ederim..fiyatı bilerek böyle istedim..ama dediğin gibi ederleri de bu civarlarda olması lazım..üstündekileri almadan araba güzel durmuyor..
sizdekini de sahibnden.com da görmüştüm..
zaten sadece bilen biri alır..bende pazarlık olacaksa bile bilen biriyle yapmak istiyorum..yani alacak adam stock alsa bile tampon takmak ve coil takmak isteyen biri olmalı..
hatta araçtaki mid takımı falan yazmadım bile.:)))

teşekkür ederim..fiyatı bilerek böyle istedim..ama dediğin gibi ederleri de bu civarlarda olması lazım..üstündekileri almadan araba güzel durmuyor..
sizdekini de sahibnden.com da görmüştüm..
zaten sadece bilen biri alır..bende pazarlık olacaksa bile bilen biriyle yapmak istiyorum..yani alacak adam stock alsa bile tampon takmak ve coil takmak isteyen biri olmalı..
hatta araçtaki mid takımı falan yazmadım bile.:)))

abi bu arabayı seven bu sitede bence bir sürü kişi vardır,2. el alınabilecek bundan daha güzel bir araba yok,ben de senin arabana garanti veririm hiçbir sorun yaşamaz alıcak olan kişi en sağlam dizel motor bu motordur

abi bu arabayı seven bu sitede bence bir sürü kişi vardır,2. el alınabilecek bundan daha güzel bir araba yok,ben de senin arabana garanti veririm hiçbir sorun yaşamaz alıcak olan kişi en sağlam dizel motor bu motordur

teşekkür ederim istekli olan arkadaşlar var mutlaka..bazen denk düşmüyor almak..
bunun sahibi ilanı verdiğinde bende benim leonu satışa çıkarmıştım denk geldi aldım..
ondan önce bir tane daha vardı satışta onu almak istediğimde arabamı satamıştım..
yoksa yeni aldım ama evdeki hesabı çarşıya uyduramadım...

Hayırlı satıslar oncelıkler,

Bora abının aracını ben aldım Allah razı olsun benı sevdı bana her konuda maddı ve manevı cok yardımcı oldu.Trajı komık bır hıkaye bıle yasadık..

Ben aracı sevıyordum ve ıstıyordum bunun ıcın herseyı goze aldım ve karsıma bora abı gıbı bırısı cıktı..Eger acelenız varsa fıyatı dusurmenızı ve gzl resımler cekmenız tavsıye ederım herseyden once acıklmaa ve resımler cok onemmlı..Ben aracı aldım aldıgım gıbı jantımı,ıntercooler aldım ve dynoyo cıktım cunku rahat duramıyorum dıger parcalarıda bırıktırp bırden gırecegım maddı olarak pek ıyı degıllım su aralar.İnsallah aracınıza sızın gıbı bakıcak sızle arkadas dost olucak kısıye satarsınız ve kısmetı varken 3-5 bakmadan verın cıdden kısmet cok onemlı Allah kazadan beladan korusun..

Hayırlı satıslar oncelıkler,

Bora abının aracını ben aldım Allah razı olsun benı sevdı bana her konuda maddı ve manevı cok yardımcı oldu.Trajı komık bır hıkaye bıle yasadık..

Ben aracı sevıyordum ve ıstıyordum bunun ıcın herseyı goze aldım ve karsıma bora abı gıbı bırısı cıktı..Eger acelenız varsa fıyatı dusurmenızı ve gzl resımler cekmenız tavsıye ederım herseyden once acıklmaa ve resımler cok onemmlı..Ben aracı aldım aldıgım gıbı jantımı,ıntercooler aldım ve dynoyo cıktım cunku rahat duramıyorum dıger parcalarıda bırıktırp bırden gırecegım maddı olarak pek ıyı degıllım su aralar.İnsallah aracınıza sızın gıbı bakıcak sızle arkadas dost olucak kısıye satarsınız ve kısmetı varken 3-5 bakmadan verın cıdden kısmet cok onemlı Allah kazadan beladan korusun..

resimleri kısmetse yarın çekmeyi düşünüyorum hava güzel olsun..başka temiz resimlerim var da onlar coilsuz o yüzden koymadım..
hele bi talibi çıksın bakalım n düşünüyor..
öldürecek bir talip istemiyorum..tabi ki de..
ben gözüm gibi baktım param olmadığında bile bakımını geçiktirmedim..yağı değişsin diye yağ değiştirmedim..mobilden başka bir şey koymadım
herhangi bir ses duyduğumda gözümü hemen ustamın yanında aldım..
daha 10 gün önce arka teker poryalarını değiştirdim..
yıkamaya götürdüğümde bile kendi 3M şampuanımı verip yıkattım..vs vs .vs
MaşeALLAH la kuvvete illa billah diyeyim..nazar değmesin inşeALLAH

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Allah Hayırlısını Nasip etsin Varol Kardeş, Kısmetsiz dayak bile yenmezmiş. Hayırlısı olur İnşaallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt