Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK SORENTO (60 binde)

Keşke hocam 44 e verseymiş baban...neyse hayırlısı

Abi bi sahibinden ilanlarına bakarmısın 59 binde sorento varmı türkiyede, olanlar da kaç model ve ne kadar istiyorlar araçlara.. yanlış anlamadım dediğini sende beni yanlış anlama sakın, hatta bende aracın hakkının o olduğunu düşünüyorum fakat harbiden ayrılamamış peder araçtan ki bizim zorumuzla satıyor zaten..

Kaldıki bu temizlikte ve bu donanımda başka bir aracın ele geçmiyeceğinide çok iyi biliyoruz.. Satılmazsada Durabilir abi çok sorun değil..
Bakalım hayırlısı olur inşallah bizim içinde alan içinde.. :eek:key:

O konuda için Rahat olsun Gardaşım Dosta Gidecek Araba dediysek, Dosta Ayak Diremeyiz arabanın hakkını öldürme yeter :eek:key:

iyi güzel diyorsun da babam,
SCW hatırı ve baklava hatırına son bişey duysak abimi ikna etmeliyim esas aracın hastası benim

Geri
Üst Alt