Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK SORENTO (60 binde)

alana şimdiden hayırlı olsun temiz güzel bir araç üzülmemiş olduğu her halinden belli :)

şu işler olmasa alınacak arabaymış. belli bir süre satılmazsa talip olabilirim. hayırlı satışlar

Arkadaşlar araç babamın Arabasıdır.. Kapalı Garajda muhafaza edilmiş, kazası boyası olmayan tertemiz dosta gidecek bir araçtır.. şu an 59 bin Küsur KM dedir. ilana 60 bin yazdım Orijinal Km sidir.. Tüm bakımları yetkili servisinde yapılmış olup sileceklerine kadar bakımlı ve temiz bir araçtır ayrıca Donanımlı ve Dolu bir Arazi Aracıdır.. Takas Sadece 2011 üzeri 1.2 TSI Jetta İle Olur (En az Comfortline Donanımlı)..

İlan Malum Sitede Şu Numara ile yayındadır: 105644377

link: Kia Sorento 2.5 CRDi EX 45.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 105644377

selçuk ağa araç hala duruyormu acaba?
bizim ağabeye düşünüyoruz bugün baktık bi sorentoya...

selçuk ağa araç hala duruyormu acaba?
bizim ağabeye düşünüyoruz bugün baktık bi sorentoya...

Duruyor Paşam.. Aracın piyasasının altında yazmışız Galerici Telefonundan Baş edemedik Sonra bi güncelledik 45'e çektik fiyatı Babamın bir tanıdığı 44 vermiş babam vermemiş aracı ama araç hala satışta :eek:key:

Bu Benim: 0532 558 YetmişDokuz DoksanYedi
Buda Babamın İrtibat Numarası: 0532 527 YetmişBeş YetmişSekiz

Keşke hocam 44 e verseymiş baban...neyse hayırlısı

Duruyor Paşam.. Aracın piyasasının altında yazmışız Galerici Telefonundan Baş edemedik Sonra bi güncelledik 45'e çektik fiyatı Babamın bir tanıdığı 44 vermiş babam vermemiş aracı ama araç hala satışta :eek:key:

Bu Benim: 0532 558 YetmişDokuz DoksanYedi
Buda Babamın İrtibat Numarası: 0532 527 YetmişBeş YetmişSekiz
eyvallah başkan bugün ne olduysa abim sorentoya aşık oldu
bi müşteri getirdi satıyormuş test ettim hiç beğenmedim gözü kaldı temiz olsun diye senin araç aklıma geldi,
kısmet ama bize birşeyler yapmalısın taa antepten sırrı yırcalı üst geçidine kadar 1.105 km mesafeden getirmek kolay değil???:şoför
:gicir

eyvallah başkan bugün ne olduysa abim sorentoya aşık oldu
bi müşteri getirdi satıyormuş test ettim hiç beğenmedim gözü kaldı temiz olsun diye senin araç aklıma geldi,
kısmet ama bize birşeyler yapmalısın taa antepten sırrı yırcalı üst geçidine kadar 1.105 km mesafeden getirmek kolay değil???:şoför
:gicir

O konuda için Rahat olsun Gardaşım Dosta Gidecek Araba dediysek, Dosta Ayak Diremeyiz arabanın hakkını öldürme yeter :eek:key:

Geri
Üst Alt