Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK SORENTO (60 binde)

çöllüm yakıtıyla vergisi nedir bu aracın kaç yakıyor litre olarak :)

çöllüm yakıtıyla vergisi nedir bu aracın kaç yakıyor litre olarak :)

Şehir içi 10 Lt yi bulur eğer Leon gibi Kullanırsan Ama şehir dışı 4 litrelere kadar düştüğüne şahidim zira 120 ile giderken araç 1k devirde oluyor.. Malum 2500 cc turbo dizel makina..
Vergiside 780TL * 2 an itibarı ile ayrıca 2013 ilk taksidi de ödenmiş durumda..

Piyasası çok ucuzmuş ya ben daha pahalı sanıyodum...Hayırlı satışlar...

Sağol Hocam Aslında makul Diye biliyorudum bende Ama Anında Aldığım iki galerici telefonundan Sonra sanırım Fiyatı biraz yukarıya çekicem..

Arkadaşlar araç babamın Arabasıdır.. Kapalı Garajda muhafaza edilmiş, kazası boyası olmayan tertemiz dosta gidecek bir araçtır.. şu an 59 bin Küsur KM dedir. ilana 60 bin yazdım Orijinal Km sidir.. Tüm bakımları yetkili servisinde yapılmış olup sileceklerine kadar bakımlı ve temiz bir araçtır ayrıca Donanımlı ve Dolu bir Arazi Aracıdır.. Takas Sadece 2011 üzeri 1.2 TSI Jetta İle Olur (En az Comfortline Donanımlı)..

İlan Malum Sitede Şu Numara ile yayındadır: 105644377

link: Kia Sorento 2.5 CRDi EX 42.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 105644377

selçuk abi baban da senin gibiyse gözü kapalı alınır bu araç.

sorentolar zaten araba abi birde satan sen olunca gözün kapalı alır insan bizim bi tanıdıkda vardı bi kaç kere kullandım bir anda gaza yüklenince şekilli olsun diye turboyu bi açtımı yapıştırıyor valla koltuğa abi :)

Geri
Üst Alt