Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik ses sistemi ve egzoz

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
Amfi edison 2000 watt 4 kanal: 100tl
Woofer kabinli kenwood 30cmlik cift bobin: 200tl
Hoparlor piooner 500 watt: 75tl
Egzoz monza slincerli: 140tl

Allah satı pazar versin...
arkadaşım bende subwoofer ve amfi aramaktayım yalnız bunların detaylı resimlerini ve teknik özelliklerini rica edebilirmyim...

• AKTİF CROSSOVER'Lİ
  • YÜKSEK SES KALİTESİ SUNAN MOSFET ÇIKIŞ TEKNOLOJİSİ
  • KÖPRÜLENEBİLİR ÇIKIŞLAR(4/3/2 KANAL)
  • YÜKSEK VE DÜŞÜK GEÇİŞ FİLTRE SİSTEMİ
  • 4 YOL HOPARLÖR ÇIKIŞ SİSTEMİ
  • AYARLANABİLİR GİRİŞ DUYARLILIK SEVİYESİ
  • KADEMELİ (YUMUŞAK)BAŞLAMA ÖZELİĞİ
  • 4X500WATT MAKSİMUM SES ÇIKIŞI
  • 4X60RMS ÇIKIŞI
  • ISIYA, FAZLA YÜKLENMEYE VE KISA DEVREYE KARŞI KORUMA TEKNOLOJİSİ
  • 2 OHM SABİT SÜPER BASS BOOST
    http://image5.sahibinden.com/photos/78/69/20/65786920h57.jpg resimdekinin aynısı

kardeşim satma sebebin nedir?
bu ürünlerini ne zamandır kullanıyorsun bi sıkıntısı varmı kabinli bas ve diğer hoparlörün de resmini rica etsem,
ben de 1.4 tsı aracıma orjinalliği bozmayacak şekilde kabinli bass düşünüyordum hatta elimde de emanet mono bi bass amfisi var senin ürün sanırım diğer hoparlörü kaldıracak şekilmidir?
teşekkürler...

haa birde kardeşim kabinli bassın kaç watlık? rms si nedir?
bass ve hoparlörün menşei neresidir ?

Satma sebebim aile arabası olmasından dolayı yaşanana tatsızlıklar ve öğrenci olduğum için maddiyat yaklaşık 2yıl olacak hiç bi sorun yok ürünlerde.Resimleri akşam çeker koyarım. Valla ben anfiye buffer ve 7tane hoparlor bağlı sıkıntı yok görmedim. 1200 watt 400 rms. Menşeisi nere onu bilmiyorum bak

Geri
Üst Alt