Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK Seat Leon 1.6 Stylance :)

hayırlı satışlar...temiz ise fiyatı da temiz olur...ucuz mal arayana piyasa da birsürü var kardeşiminki tertemiz....benimkini satıyor olsam 32 den aşağı bir kuruşa vermezdim...ben bu aracı alırken sıfırı 33 e almıştım 2 yaşındaki 30-40 bin km dekilere 30 bin tl den aşağı fiyat çekmiyordu kimse birine 28 olurmu demiştim adam küfür etti hem içeri girdim sıfırı aldım... şimdi bu araçların sıfırı olmuş 43 bin boş versiyon bizimki de 1.6 ama full birbirini dengeler arada 12 bin tl daha uygunluk var ben alırken sıfırı ile 2.eli arasında 3 bin tl vardı....bence bu araba piyasasında bu fiyatlar böyle kaliteli bir araç için çok ucuz...

en azından alan kişi "acaba pert mi ? nesi var ? " gibi sorular sormayacak bu arabada o yüzden kendimden ve arabamdan ein olduğum için fiyatı normal buluyorum istanbul şartlarında kazasız ve km'si orjinal bakımları yetkili servisinde yapılmış bir araba bulmak birhayli zor ondan dolayı bu fiyatı istiyorum dediğim gibi acelem yok İSMAİL abinin de dediği gibi tok satıcıyım :) teşekkür ederim Gökhan abicim

Param olsa gözüm kapalı alırım çiçek gibi araba hayırlı satışlar :) Sırada ne var bakalım kardesim :)

hayırlı satışlar, model yükseltip makyajlanınca bu arabadaki konforu arayacaksın haberin ola. renk mükemmel, ben şimdiki aracı gri istedim 3 ay beklemen gerek elde hiç gri yok dediler ve mecbur kaldık beyaza.

hayırlı satışlar, model yükseltip makyajlanınca bu arabadaki konforu arayacaksın haberin ola. renk mükemmel, ben şimdiki aracı gri istedim 3 ay beklemen gerek elde hiç gri yok dediler ve mecbur kaldık beyaza.

Evet genelde beyaz kırmızı ve siyah modelleri var ama rengini bende çok seviyorum ve beğeniyorum Faruk abi .. Belkide haklısın aracın gidişi olsun konforu olsun gerçekten güzel ama bakalım abi :)

Geri
Üst Alt