Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık SEAT EXEO STYLE..

abı hayırlı satısalr ama neden dod tarafından satıyorsun onlar bellı bır komısyon almıycakmı neden sahıbındende ılan acmadın

Serkan abi hayırlı satışlar..Bulabildinmi İbiza tdi??

abı hayırlı satısalr ama neden dod tarafından satıyorsun onlar bellı bır komısyon almıycakmı neden sahıbındende ılan acmadın
Yoğunum kardeşim uğraşamam arabayı zırt pırt göster servis servis dolaştır insanlarla uğraşmak istemiyorum,işlerim daha önemli arabadan bu aralar,dod dakiler yabancım değil vekaletim var onlar hallediyorlar benim adıma işlerimi..

Birkaç alternatif var da henüz karar vermedim Ulvim..
Bulsanızya bana temiz bir ibiza tdi,tek kapı sport da olabilir :)

Hayırlısı abi..Serkan abi temiz araba bulma işi [MENTION=24163]cuprali[/MENTION] Ali abinin işi..nerde kimde temiz araç var o bilir...Bizde ona soruyoruz,ama aklımızda olsun temiz bir şey düşerse alo derim abi..

Geri
Üst Alt