Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık rx8 motoru

Wankel motorlar, tasarımları ile çok yüksek devir çevirebilirler, aşırı besleme haricinde çok verimsizdir, fiziksel şekli yüzünden rektifiye olamazlar, 150.000km yi de pek fazla geçemezler.

sıkışma varmı bimiyorum. işine yarıyacak olana ücretsız göndericem kargo ücreti karşılığı

Wankel motorlar, tasarımları ile çok yüksek devir çevirebilirler, aşırı besleme haricinde çok verimsizdir, fiziksel şekli yüzünden rektifiye olamazlar, 150.000km yi de pek fazla geçemezler.

anladım ntv de mazdanın müdürydü sanırım bu soruya 250 300 bin gören araçlar var kullanıma göre değişio bu motarlar die cevap vermişti

j4xmhr54.jpg

almanyadan.2005 mayısta almış.ekim 2010a kadar 545.000e gelmiş.250km günlük yaptığı yol.buna ek olarak 25,000 km nordscleife'de yapmış.gerisi avrupada tatillerde gezerken katedilmiş

7 set lastik değiştirilmiş,8 set fren balataları değişmişorjinal motorun 2 kere seal denilen rotorların uç kısmındaki parçalar değişmiş

Yazı alıntıdır...

anladım ntv de mazdanın müdürydü sanırım bu soruya 250 300 bin gören araçlar var kullanıma göre değişio bu motarlar die cevap vermişti
bu arabalarda özel yağ kullanıosun sadece servisleri satıo.bu yağı kullanmak zorunlu.ama bu yağ türkiyeye 2007 de gelmiş 2007 model altında böyle olaylar görünüyomuş.maslak mazda da benım arabnın motorunu değiştiren ismail usta söylemişti. 300 bin yapanlarda var ama hiç garantisi yok demişti

Geri
Üst Alt