Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK RCD 310..

Cihazın üzerinde herhangi bir usb girişi yok ama destekliyor olması lazım çünkü aracın üzerinden söktüm.yerine 510 takmıştım.

Aracınız 2011 veya 2012 model değilse usb girişi yoktur sadece 2011 2012 model leonların orjinal teybi usbli

Destekliyorsa sen herhangi bir usb girişini tak ucuna bana usb girişli olarak teslim et hiç pazarlıksız 200tl ye alıyım :)
Kardeş bi sen uyanıksın valla demi
Usb özelliği diye sormasam bilginiz olmayacak ama usb özelliği olduğunu duyunca maşallah benden hızlı cvp yazıonuz.
Hadi usbli ve teybi aldın zannediyonmu teybin arkasında normal usb çıkışı var, yuvarlak soketi var adam göğüslüğü bozup kablosunu sana vermiyeceğine göre kabloyu alacaksın kablonun fiyatı 100 tl

İstersen buyur sen alabilirsin.
Ama sıranı beklemeyide bilmen lazım.

Usb özelliği diye sormasam bilginiz olmayacak ama usb özelliği olduğunu duyunca maşallah benden hızlı cvp yazıonuz.
Hadi usbli ve teybi aldın zannediyonmu teybin arkasında normal usb çıkışı var, yuvarlak soketi var adam göğüslüğü bozup kablosunu sana vermiyeceğine göre kabloyu alacaksın kablonun fiyatı 100 tl

Uyanıklık değil kardeşim aa :) Sadece usb li teyp arıyorum direksiyon fonksiyonlarını kullanabileceğim aracım 2009 golf :)

Uyanıklık değil kardeşim aa :) Sadece usb li teyp arıyorum direksiyon fonksiyonlarını kullanabileceğim aracım 2009 golf :)
birbirimizi kırmayalım lütfen...

Ortalık savaş alanına dönmüş ama ilan sahibinden ses seda yok :)

Alana da satana da hayırlı olsun diyelim şimdiden..

Geri
Üst Alt