Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Satılık Polar'lar

Konu, 'Satıyorum' kısmında Jerky tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Bir arkadaşımın elinde aşağıdaki polardan 60 tane varmış çeşitli bedenlerde, birisi için mi yapmış bir yerden mi almış tam bilmiyorum ama elinde patlamış :) Sıkışmış satmak istiyor, ben gördüm kaliteli güzel bir polar. Önünde nakışla bişeyler yazıyor maalesef tek kötü tarafı o (bence). Baskıyla kapatılır falan dedi ama nasıl olur bilmiyorum. Arkasında hiç birşey yok. Fiyat olarak 20 TL istedi ama toplu alım olursa ben biraz daha indirtirim. (resim biraz dandik oldu, daha düzgün çekip eklerim)

2. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    hayırlı satıslar ve bol musterıler erhannnn

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Cezmi Abi'm. ??

4. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38

Ha şimdi benim aklımdan geçiyordu. Direk başlığı görünce aklıma gelen oydu ...

5. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    güzelmiş

6. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    çin malı boyalardan yapılan polar vücudumuza zarar vericektir büyük ihtimal buda onlardan birisi...ayrıca bunları biz satın alıp ta kendi logolarımızı üzerine işletsek polarların tekrar sökülüp nakış logo yapılması astarın yüzünden pahalıya çıkacağını sanıyorum

7. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Cezmi Abi, şimdi arkadaşımla konuştum polarlar, Türk malıymış. Ön taraftaki logo içinde bir çözüm var görüşüp haber vericek, hatta bir örnek hazırlayacak. Fiyatta bir değişiklik olmadan.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş