Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik parçalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serkan'la en son konuştugumda ürünler satılmamıştı hepsi duruyordu ona göre arkadaşlar talip olmak isteyen talip olabilir hiç kimse iklemde kalmasın burda ürün almak isteyen kesin bir dille konuşur ve alır sonra kimsede vay bu gitmiş alamadım demesin................

forumumuzda daha önce opsiyon kelimesi yüzünden benim canımı sıkanlar oldu artık böyle bişey kimse yaşamasın diye peşin peşin yazıyorum..........!

Serkan'la en son konuştugumda ürünler satılmamıştı hepsi duruyordu ona göre arkadaşlar talip olmak isteyen talip olabilir hiç kimse iklemde kalmasın burda ürün almak isteyen kesin bir dille konuşur ve alır sonra kimsede vay bu gitmiş alamadım demesin................

forumumuzda daha önce opsiyon kelimesi yüzünden benim canımı sıkanlar oldu artık böyle bişey kimse yaşamasın diye peşin peşin yazıyorum..........!
halen satılıkmı ki ? Serkan abi en son beklemedeydi ?

arkadaşlar serkanla yeni konuştum.samimi dostum oldugunda onun adına yazıyorum zaten onun aracın vekili benimdir.serkan kimseden ciddi anlamda ses çıkmadıgı için vazgeçtigini söyledi.egerki ciddi anlamda herkes istedıgı parçaların parasını yollarsa bizde hemen takası gerçekleştiricez en son boyle bır karar aldık son durum budur ona gore degerlendırın...

aerodinamik ön tampona talibim fakat bira daha indirme şansı varmıdır ? pm alabilirmiyiim? aracıma uyar mı 2007 leon stylance

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt