Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Panjur

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Hayırlı satışlar Ender abi, sen bu panjur yerine ne taktın? Merak ettim fotoğraf filan var mı taktığın panjurun?

Teşekkürler abi, hoş durmuş. 15k bakımında bi sipariş geçiim ben :)

Teşekkürler abi, hoş durmuş. 15k bakımında bi sipariş geçiim ben :)

ordaki parça kodunu vererek geç bence de :) türkiyeye ikinci girişide sana olcak :) alttaki ızgarayla da uyumlu oldu, hoş duruyor .. ilgili konuya bi foto daha ekledim bakabilirsin

baktım abi, hatta pazartesi getittiriyim ben bunları :) Çok tatlı durmuş. Ön tampona lip düşünüyorum. Özel yapılacak birşey, bakalım hoş bişiler çıkarsa yaptırmayı düşünüyorum 2 ay sonra filan. :)

baktım abi, hatta pazartesi getittiriyim ben bunları :) Çok tatlı durmuş. Ön tampona lip düşünüyorum. Özel yapılacak birşey, bakalım hoş bişiler çıkarsa yaptırmayı düşünüyorum 2 ay sonra filan. :)

muratcım bu mesajını ben okumamışım iyi mi :) yazmışsın meğer lip olayını önceden :)

Geri
Üst Alt