Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Logitech G25

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtsnr

Kayıtlı Üye
1-2 yıl önce aldığım fakat çok fazla kullanamadığım Logitech G25 direksiyon setini satıyorum. Birçok kişi biliyordur zaten sistemi,
900 derece açıyla dönebilen orjinal deri kaplamalı direksiyon,
6ileri + 1 geri olmak üzere deri kaplamalı vites
Gaz, Fren, Debriyaj olmak üzere spor pedal seti :)

Aleti büyük bir hevesle almıştım fakat toplasan 30gün kullanmamışımdır :) TDU oyunuyla birebir uyumludur, ve hatta manuel h-shifter moduna alındığında debriyajdan düzensiz çekince stop eder araç, vites değiştirmede debriyaja basılmazsa vites boşta kalır :) Gerçek sürüş keyfini simülatör de yaşayabilecekler için kaçırılmaz fırsat. Özellikle GT5 oyunu bu setle bambaşka bir dünya olmaktadır.

Fiyat olarak 300TL düşünüyorum. Satış sitelerine baktığımda 600 ile 400 lira arasında değiştiğini gördüm :)

çok güzel üründür kendim kullandım titreşimli muhteşem! bende 4-5 kez kullandıktan sonra sattıydım sahibinden.com a ilan açtım hemen satıldıydı

çalışmayan bişeyi var mı?çizik çatlak fln?

çok başarılı bi üründür.. :eek:key:
hayırlı satışlar..

çalışmayan bişeyi var mı?çizik çatlak fln?

Hayır hiçbir sorunu yok, 99senesinden beri bilgisayarda oyun oynayan birisi olarak artık oyunlar zevk vermiyor bana, aleti aldıktan sonra da zaten bir tek GT5 çok iyi geldi bana :) reelde de araba kullanınca simülatöre vakit kalmıyor. Birde bilgisayarı benim odamdan alıp çalışma odasına taşıyınca aleti kaldırmak zorunda kaldım :) 1-2 senedir bende fakat totalde 30 gün oynayabilmişimdir. Artık hiçbir oyun zevk vermiyor. PES serisi hariç tabi :D

PS3'e bağlamayı düşündüm fakat koltuk seti almam gerekicekti ve kaldır geri kur uğraşmak istemedim, birde 3 yaşında kardeşim olunca ewde doğru durmaz o :) o yüzden satmaya karar verdim, her hangi bir sorunu yoktur. Fotoğrafları eklicem fırsat bulduğumda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt