Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Satılık Logitech G25

Konu, 'Satıyorum' kısmında mrtsnr tarafından paylaşıldı.

1. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    1-2 yıl önce aldığım fakat çok fazla kullanamadığım Logitech G25 direksiyon setini satıyorum. Birçok kişi biliyordur zaten sistemi,
    900 derece açıyla dönebilen orjinal deri kaplamalı direksiyon,
    6ileri + 1 geri olmak üzere deri kaplamalı vites
    Gaz, Fren, Debriyaj olmak üzere spor pedal seti :)

Aleti büyük bir hevesle almıştım fakat toplasan 30gün kullanmamışımdır :) TDU oyunuyla birebir uyumludur, ve hatta manuel h-shifter moduna alındığında debriyajdan düzensiz çekince stop eder araç, vites değiştirmede debriyaja basılmazsa vites boşta kalır :) Gerçek sürüş keyfini simülatör de yaşayabilecekler için kaçırılmaz fırsat. Özellikle GT5 oyunu bu setle bambaşka bir dünya olmaktadır.

Fiyat olarak 300TL düşünüyorum. Satış sitelerine baktığımda 600 ile 400 lira arasında değiştiğini gördüm :)

2. eroldursun

eroldursun SCW Üyesi

368
    42
    28
    hayırlı satışlar murat

3. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Hayırlı satışlar.

xx

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    hayılı satışlar murat

5. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Hayırlı satışlar :)

6. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    hayırlı satışlar Murat..

7. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.362
    113
    çok güzel üründür kendim kullandım titreşimli muhteşem! bende 4-5 kez kullandıktan sonra sattıydım sahibinden.com a ilan açtım hemen satıldıydı

8. highkaan

highkaan SCW Üyesi

578
    97
    28
    çalışmayan bişeyi var mı?çizik çatlak fln?

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    çok başarılı bi üründür.. :eek:key:
    hayırlı satışlar..

10. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Hayır hiçbir sorunu yok, 99senesinden beri bilgisayarda oyun oynayan birisi olarak artık oyunlar zevk vermiyor bana, aleti aldıktan sonra da zaten bir tek GT5 çok iyi geldi bana :) reelde de araba kullanınca simülatöre vakit kalmıyor. Birde bilgisayarı benim odamdan alıp çalışma odasına taşıyınca aleti kaldırmak zorunda kaldım :) 1-2 senedir bende fakat totalde 30 gün oynayabilmişimdir. Artık hiçbir oyun zevk vermiyor. PES serisi hariç tabi :D

PS3'e bağlamayı düşündüm fakat koltuk seti almam gerekicekti ve kaldır geri kur uğraşmak istemedim, birde 3 yaşında kardeşim olunca ewde doğru durmaz o :) o yüzden satmaya karar verdim, her hangi bir sorunu yoktur. Fotoğrafları eklicem fırsat bulduğumda :)

Sayfayı Paylaş