Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik leon aerodinamİk kit(komple takim)sİyah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan benim de zamanım yok ama inan ki öyle gerekiyor yoksa araç üzerinde pek para etmiyor malesef..Bir de buralarda ihtiyacı olan birisi alsın servis fiyatının yarısından az bir fiyata veriyorum ..

tahmin ediyorum abi zaten bir yerden sonra ne eskisi gibi zaman bulunabiliniyor bu işlere ne de insanın canı uğraşmak istiyor. acelen olmayacak Leondan anlayan gerçek binicisine ederi kadar satacaksın aslında arabayı. çünkü sitemizdeki çoğu araba eşe dosta gidecek tarzda arabalar

Leon aerodınamik kit komple satılıktır arkadaşlarım,almayı düşünenler komple alsınlar,sırf ön tampon ya da kanat ve marşpiyeri ayırmayacağım,pmlerde tek tek isteniyor parçalar burada tekrar belirtmek istedim,ürünler fiber değildir seat servisinde 5500 tl ye takılmıştır faturası vardı...fiber değil yani...
komple takım 2500 tl dir ...

Aerodinamik kit Antalyadan bir arkadaşımıza satılmıştır,iyi günlerde kullanması dileklerimle hayırlı olsun ..
Konu kilitlenebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt