Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık leon 5 cm eibach yayı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tahmin ettiğin kişiden alamadım malesef timurum adamlar lafa gelince hemen getiriyorlar coiloverı ama ben neredeyse yaz başından beri araştırıyorum birkaç kişiylede irtibat kurduk getirtiriz ama şöyle olur böyle olur falan filan zaten konuşanların hiçbirinden haber dahi alamadık:) yok be kardeşim bi coilover takılcak sonra beklemedeyim:)

;) ok

timur 3.5 düşünüyosan seat sport lari 250 ye hemen veriyim sana.

ok Volkan aklımdasın.seninkiler prokit degildi sanırsam ama ? takarsam 3,5 prokit takıcam kesin çünkü.Gürayın coiloverı geldigimde görünce karar vericem coilover da yapabilirim belli olmaz :)

timur eibach prokit ile seat sport aynı yaydır. ikisi de -3.5 dur.

tek farkı seat sport lisansli olmasidir.serviste sıfırını 550liraya satıyorlardı.Ancak garantiyi falan etkilemez.
Can da 2.el seat sport yay taktı ve aracinin yürüyen aksamı halen garanti kapsami içinde örnek olarak.
neyse gürayin konuyu dağitmayalim.aklinda olsun =)

güncel arkadaşlar yaylar bugün itibariyle sökülmüştür şu an boşta duruyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt