Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık leon 5 cm eibach yayı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahh şu işsizlik yüzündn ne fırsatlar kaçırdım yaa :(

Hayırlı satışlar Güray.

hayırlı satışlar...Gürayım bakalım sen tak coiloverları ben bir göreyim duruma göre bende :) tahmin ettigim kişiden zannımca aldın bana söledigin dogrumu ? 5cm düşünmüyorum kafamda 3.5 var.sen hemen başladın bakıyorum beni beklemeden bu arada :p

hayırlı satışlar...Gürayım bakalım sen tak coiloverları ben bir göreyim duruma göre bende :) tahmin ettigim kişiden zannımca aldın bana söledigin dogrumu ? 5cm düşünmüyorum kafamda 3.5 var.sen hemen başladın bakıyorum beni beklemeden bu arada :p

tahmin ettiğin kişiden alamadım malesef timurum adamlar lafa gelince hemen getiriyorlar coiloverı ama ben neredeyse yaz başından beri araştırıyorum birkaç kişiylede irtibat kurduk getirtiriz ama şöyle olur böyle olur falan filan zaten konuşanların hiçbirinden haber dahi alamadık:) yok be kardeşim bi coilover takılcak sonra beklemedeyim:)

timur 3.5 düşünüyosan seat sport lari 250 ye hemen veriyim sana.

Hayırlı satışlar coilover pahalı ama güzel bi seçim konuyu dağıtmıyım ama hangi marka aldın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt