Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık : KW Variant 2 Coilover (Ön Amortisör 50mm)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,4 tsı a uygulayabilcegimiz bir şekil var mıdır yoksa uydurmasyon mü olur acaba bilgisi olan var mı?

arabayı boşaltmanıza üzüldüm gerçekten çok hoşuma gidiyordu leonun..

Sanırım ufak bi müdaheleyle 1.4lerede olur..

Özgür, montajda önler aynı şekilde yapılıyor. Arkalarda yaylar değişiyor aynı sadece 2 vida söküp amortisörleri değiştiriyorlar. 100liraya yapan yerde var 250liraya yapan yerde. Ben distrübitöründe yaptırdım temiz olsun diye, çünkü pek bilen usta yok tecavüz etmesin dedim :) 250 liraya yapmıştım ama söktürmek için 100 lira :) o kadar bile vermem :)

1.4 tsi'a uydurmak için 5mm kalınlığında yuvasına bilezik takılıyor. Yapanlar var bildiğim kadarıyla ama uğraşmak istemeyen için gereksiz. Benim tercihim 1.6 1.6tdi yada 1.2 tsi olan biri alması. Hem coillerde temiz kalır. Ama yinede fiyat uygun gelipte yaptırmak isteyen olursa ustalarla konuşup daha detaylı bir bilgi alabilirler.

Hayirdir kanka arabayi mi parcaliyosun

Aynen kanka, böyle alıcısı çıkmıyor pek. Ki parçalayınca daha çok kazanıcam. 41000 diyodum araç için bu halde. Parçaları ayrı aracı ayrı satınca 43filan geçicek elime :) Perşembe gününe kadar böyle sonrasında finish :) stok halde satılcak

hayırlı satışlar,tamponu orjinal tamponla takasta ne kadar istersin kardeşim :)

Aynen kanka, böyle alıcısı çıkmıyor pek. Ki parçalayınca daha çok kazanıcam. 41000 diyodum araç için bu halde. Parçaları ayrı aracı ayrı satınca 43filan geçicek elime :) Perşembe gününe kadar böyle sonrasında finish :) stok halde satılcak

hayırlısı kardesm ne geliyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt