Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık ibiza stella 1.4 lpgli ( SATILMIŞTIR)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayırlısı olsun...düğün ,ev vs daha mühim işler araba her zaman alınır...

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Hayırlı satışlar

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

• Beğen
Reaksiyonlar: fhs
Seat Ibiza 1.4 Stella 2003 Model 19.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 149047092

Aracımdan çok memnunum ANCAK hem yaza kadar düğün var. hem de artık değiştirelim leon a doğru gönlüm kaymaya başladı. Model yenilemek de niyetindeyim. araçta bir hasar kaydı var. ben alırken çıkmamıştı, ancak aracı üzerime alınca çıktı, araca kayıt işleten kişiden fotosunu da aldım. Öyle çok kötü bir kazadan dolayı değil.
Sonuç itibariyle ben çok memnunum, çoğu arkadaş da buradan paylaştığım kadarıylabilir, bi kaç parçasını temizlik amacıyla boyattım. fotoları da istenirse eklerim. acelem yok. aracıma kefilim. Bakmak isteyen arkadaş gelsin baksın. İstanbul Gaziosmanpaşa adliyesi otoparkındadır. haftasonları kullanıyorum genelde..Tek kusuru hasar kaydı. Fiyatta da üyelere özel bi pazarlık payı da mevcuttur.Tüm yorumlara açığım saygı sınırları içerisinde olmak kaydıyla...
aracın gogulda aramalarda üst sıralarda gözükmesi için konu başlığını değiştirdim bilgine sunulur arkadaşım..boylesi daha faydalı olur kanaatindeyim.hedef kitleye ulaşmalı ...hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Arkadaşlar aracımı bugün sattım. Tşk ederim konu silinebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt