Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık İbiza Cupra 1.4 TSI 180 HP

kardeşim umarım satmak zorunda kalmazsın..satarsan Allah daha iyisini nasip eder merak etme..sıkmamaya çalış canını.. :eek:key:

Araba her zaman alınır..önemli olan saglık is ve huzur.. Hayırlısı olsun..

Hayırlısı olsun... inşallah işler istediğin şekilde hallolur...

Kaan Kardeşim yüzyüze ve telefondada konuştuk bu konuyu..Satman taraftarı değilim..
Bizler abi ve arkadaşların olarak bu güne kadar aile ortamıyla geldik ve paylaştık seninle..Sende bu güne kadar kardeşliğinde bir kusur işlemedin..
Her zaman yanındayım biliyorsun..Maddi ve manevi olarak elimden ne geliyorsa yaparım senin için..Bir an evvel iş durumunu düzelteceğine inanıyorum..Herşeyde vardır bir hayır unutma :)

hayırlısı olsun ıns durumları duzeltırsın bugun fenerbahceden gecmı arac suiş in onunden

inşallah herşşey eskisi gibi olur ve aracını satmak zorunda kalmazsın ve eskisi gibi seni forumda hergün online görürüz

Kaan herşeyin hayırlısı ama umarım kısa sürede bir çözüm bulunur ve aracınıda satmassın.

xx

abı hayırlısı olsun inş arabanı satmadan cözebılırsın sorunları :(

hayırlısı olsun inş en kısa sürede işini çözersin satmak zorunda kalmazsın :(

Kaan seni çok iyi anlıyorum. 6 ay önce benzer sıkıntılardan bende aracımı satmak zorunda kalmıştım. İnşallah çabucak toparlarsın ve satmak zorunda kalmazsın.

canın sağolsun kardeşim çok daha iyilerine binersin

önce sağlık, sonra hayırlısı olsun. sağlık yerinde moralin yüksek olduğunca çok daha iyileri de gelecektir. çalışanı Allah görür, inancını yüksek tut.

kardeşim umarım satmak zorunda kalmazsın..satarsan Allah daha iyisini nasip eder merak etme..sıkmamaya çalış canını.. :eek:key:

Araba her zaman alınır..önemli olan saglık is ve huzur.. Hayırlısı olsun..

Hayırlısı olsun... inşallah işler istediğin şekilde hallolur...

herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim..Allah kimseye yaşatmasın ...umarım en kısa zamanda sorun çözülür be benim de kafam rahat eder

Kaan Kardeşim yüzyüze ve telefondada konuştuk bu konuyu..Satman taraftarı değilim..
Bizler abi ve arkadaşların olarak bu güne kadar aile ortamıyla geldik ve paylaştık seninle..Sende bu güne kadar kardeşliğinde bir kusur işlemedin..
Her zaman yanındayım biliyorsun..Maddi ve manevi olarak elimden ne geliyorsa yaparım senin için..Bir an evvel iş durumunu düzelteceğine inanıyorum..Herşeyde vardır bir hayır unutma :)

Allah razı olsun Hasan abim..senin hakkın ödenmez ...sende bu zor dönemde elinden geldiğince yardım ediyosun ....bende satmamak için elimden geleni yapıyorum..hayırlısıyla bu çözüm yolu bulunur inşallah..

Herşey hayırlısına varır inşallah.. Her gidenin yerine daha iyisi gelir inşallah..
Bende bigün işten atılırsam satar ev kredimi öderim diye ayrı bir borca girip aldım arabayı..

İnşallah satmak zorunda kalmadan durum düzelir kardeşim.Daha sıfır alınmış aracı satmak hiç kolay bir mesele değil.Allah yar ve yardımcın olsun.

kardeşim umarım bir an evvel durumun düzelir aracı satmak zorunda kalmassın

Hayırlısı olsun üzüldüm doğrusu... İşlerinin düzelmesi umuduyla Kaan'cım..

Geri
Üst Alt