Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SAtılık İBİZA+CORDOBA Cupra Tampon

duruyorda aybars arabann ustunde o konuda kararsızım baya :S

=) sen en sonunda arabayı satcan kardeşim :D

hayırlısı olsun

merhaba kardeşim sitenize yeni üye oldum ıbıza 1.4 tdı s-rider aracım var beyaz renk bundan önceki aracım honda cıvıc vtı dı.o yüzden aracın performansı düşük olsada görsel olarak birşeyler yapmak istiyorum tamponlar duruyorsa anlaşabilirsek almayı düşünüyorum.pek mail ve msj atmayı bilmiyorum özelden numaranı yazarsan görüşmek isterim..

merhaba kardeşim sitenize yeni üye oldum ıbıza 1.4 tdı s-rider aracım var beyaz renk bundan önceki aracım honda cıvıc vtı dı.o yüzden aracın performansı düşük olsada görsel olarak birşeyler yapmak istiyorum tamponlar duruyorsa anlaşabilirsek almayı düşünüyorum.pek mail ve msj atmayı bilmiyorum özelden numaranı yazarsan görüşmek isterim..

forum kuralları gereği üyelerimiz bölümünden sizi tanıyabilirmiyiz :eek:key:

Her kese merhaba ismim ilker eskişehirde yaşıyorum 2 yıllık evliyim seat ıbıza marka araç alınca sitenize daha yeni üye oldum.aracım seat ıbıza 2006 model 1.4 tdı s-rıder modeli aracıma 1 2 değiğşiklik yapmak istiyorum o yüzdende sitedeki blgili arkadaşlardan fikir alıl verişi yapmak isterim.güzel bi site daha önce hiç seata binmemiştim ama kısa sürede çok memnun kaldım..

mrblar konu halen guncelmıdır? cordoba için cupra ön tampon arıyorum.

Geri
Üst Alt