Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık İbiza Ariyorum

Ahmet.YILDIRIM

Kayıtlı Üye
Merhabalar

bir arkadaşım için İbiza arıyorum fiyat maksimum 33.000 TL eğer cevrenizde satan var ise yardımcı olur musunuz bir arkadaşımızda Seatlı yapalım

abi yeni kasa olmak da zorunda değil arkadaşımın ilk arabası olacak bende Seat al dedim bakındık en mantıklı araç İbiza geliyor gözümüze

abi yeni kasa olmak da zorunda değil arkadaşımın ilk arabası olacak bende Seat al dedim bakındık en mantıklı araç İbiza geliyor gözümüze
o zaman temiz araçlar bulunabilir eski kasada. Elbet bilen bir arkadaşımız vardır grupta. Hayırlı olsun.

Bende satıyorum ama dediğiniz fiyata 2012 oynanmamış bulabilirsiniz.. Bende 33e almştım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben doğu görevim için satmayı düşünüyorum fakat parça parça 5 bin tl hasar kaydı var araç ben deyken bir kazası belası olmadı alalı üç ay oldu olmadı görevim çıktığı için satmayı düşünüyorum dönünce 2015 leon almayı düşünüyorum.. Aracının yakıtı çok iyi üstelik tüpte var ruhsata işli sizin için uygunsa görüşebiliriz

Ben doğu görevim için satmayı düşünüyorum fakat parça parça 5 bin tl hasar kaydı var araç ben deyken bir kazası belası olmadı alalı üç ay oldu olmadı görevim çıktığı için satmayı düşünüyorum dönünce 2015 leon almayı düşünüyorum.. Aracının yakıtı çok iyi üstelik tüpte var ruhsata işli sizin için uygunsa görüşebiliriz
feys scw ikinci el grubumuz var ordan ilan verebilir milyonlara ulaşabilirsiniz...

Geri
Üst Alt