Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Honda Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mugen Accord'ları ve daha önce draglarda isim yapmış, sponsorları oldukları Jun VTI var zaten. Siz olsanız, takacağınız aksesuarlar sizin zevkinize hitap eder. İnşallah bir gün, istediğiniz bir aracın bayisinin sahibi olup istediğiniz aksesuarları takarsınız.

ıyı dıleklerın ıcın tşkler bayı degılde servıs belkı olabılır

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:06 ----------

Ömer Mutluhan'ın ne iş yaptığından haberim var. Nasıl araçlar getirip ne fiyatlara "kazıkladığından" da haberim var.

---------- Post added at 14:11 ---------- Previous post was at 14:10 ----------

Bu genellemeye katılmıyorum.

ayberk bende burada omere katılıyorum mugenı turkıyeye getıren adamlar mutluhan honda uzerınde mutluhan dedıgın zaman butun hondacılar bılır adamların elınde turkıyede satılmayan hondalar bıle var aracları bır gorsen ne demek ıstedıgımı anlarsın

---------- Post added at 16:13 ---------- Previous post was at 16:11 ----------

evet bak nereden bilip bilmediği konusunu söylemekte haklısın ama şöyle bir örnek verebilirim sana..daha önce İstanbul daki başka bir Seat bayisi (isim vermek yanlış olabilir) herkes tarafından biliniyordu.daha sonra bu bayii beyaz bir leon tsi ' ı orjinal parçalarla modladı ve bayinin hangi markalara hizmet verdiğini bilmeyen , yerini bilmeyen insanlar o aracı sorarak ( kimin aracı , hep şu semtte görüyorum vs. ) bayiyi öğrendiler.bende bu insalara dahilim.
bunu sana bu iş böyle yapılmalı diye söylemiyorum elbette.ama mehmet beyinde bakış açısı aklıma yattı bu yüzden yazıyorum.

aybars sana katılıyorum hatta o turkıyeye gelen ılk beyaz leonlardan bırı ıdı tamamen orjınal parca hem ısmını tanıtmıstı hemde leonu

Neyse, söylemek istediğimi anlamaya çalışan yok.
Konuya dönebilirsek sevinirim.

6 sayfalik konuyu birer birer okudum ve konuyu biraz orjinaline cekiyim dedim.

carbon parcalar cok hos olmus. bunlar nasil yapildi peki? yurt disindan falan mi geldi yoksa baska bir sekilde mi yapildi? ayrica bence on tamponda mugenin logo iptalli panjuru artik her civic te var ve bence gozumuz cok alisti. bu kirmizi zeminli carbon panjur benim daha cok hosuma gidiyor, bu gun beyaz bir civicte de gordum. siyah araca gore cok daha guzeldi.

6 sayfalik konuyu birer birer okudum ve konuyu biraz orjinaline cekiyim dedim.

carbon parcalar cok hos olmus. bunlar nasil yapildi peki? yurt disindan falan mi geldi yoksa baska bir sekilde mi yapildi? ayrica bence on tamponda mugenin logo iptalli panjuru artik her civic te var ve bence gozumuz cok alisti. bu kirmizi zeminli carbon panjur benim daha cok hosuma gidiyor, bu gun beyaz bir civicte de gordum. siyah araca gore cok daha guzeldi.

bunu yapan 2 yer bılıyorum 1000 lıra gıb ı bı fıyatlar cıkıyor solemesı benden pahallı cıdden ...ama orjınal parca uzerıne gercek carbon fıber kaplanıp ozel recınesı ıle yapılıyor

ıstanbulda goztepe sanayıde bırde ıstanbul garaj yapıyor olması lazım ve bursada olucaktı benım bıldıgım ama ısımlerını unutmustum zamanında baya arastırmıstım....

bende havalandirma kanallarinin cercevelerini, kadranin cercevelerini ve konsolun buyuk cercevesini yaptirmak istiyorum. yakisir herhalde :) bir arastiriyim bakiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt