Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Honda Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
araç güzel ama heralde ankara da tek, istanbulda bunun gibi hatta çok daha iyi 10larca modifiyeli civic gördüm.
Türkiye'de tek dememin sebebi, içi Carbon olan başka Civic olmaması. Ne İstanbul'da ne Ankara'da. Ayrıca araç Ankara Honda bayisinin kendi aracıdır. Yoksa bütün Civic'ler aynı zaten. Hepsi aynı şeyleri takıyor.

arac cok guzel gecenlerde 2010 modelıne bınme fırsatım oldu aracın hersyını begendım bekledıgımden daha kalıtelı cıktı ama her guzelın bı kusuru var otomatık vıtesını hıc begenmedım ama aracın artıları cok hayırlı satıslar...

Anladm ayberk.Bence civic'in bu kasası da çok hoş.Farklı bir havası var.Ama sadece performans için bundna inip 98 model bir civic'e binmem :) Param çok değilse tabi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt