Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Gözlük Tutacağı

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Abi ben Aviator (Damla kullanıorum) senin gözlük büyük felan diyemi olmuo yoksa öğle arasında gidip bi bakıcam arabaya, kurtarıcağını düşünürsem niyetim var..

Selçuk bu çok az derin bir kapak gibi düşün fotoya bakarsan, çok derin değil, tutamaga tutturuldugunda hacimli oluyor, o yüzden yapıştırma olayı çok işe yarayacagını sanmıyorum, açılma kapama mevzusu da zor olur, bi de bizim sürücü tarafında bi çukurluk da yok :) Bu bir de orjinal aksesuar anlamadıgım kimse gözlügünü diğer taraftan almak istemez, tutamagı sürücü kullanmaz zaten, niye oraya uygun bir şey düşünmemişler anlaşılır değil :)

Selçuk bu çok az derin bir kapak gibi düşün fotoya bakarsan, çok derin değil, tutamaga tutturuldugunda hacimli oluyor, o yüzden yapıştırma olayı çok işe yarayacagını sanmıyorum, açılma kapama mevzusu da zor olur, bi de bizim sürücü tarafında bi çukurluk da yok :) Bu bir de orjinal aksesuar anlamadıgım kimse gözlügünü diğer taraftan almak istemez, tutamagı sürücü kullanmaz zaten, niye oraya uygun bir şey düşünmemişler anlaşılır değil :)

Ender Abi eywallah yhaa.. Psikopata bağladım galiba ben, Seatın yapmadığı ne varsa bulup, düşünüp, yapmak, için yırtıorum kendimi.. Halbuki gözlüğün çok güzelde bi kabı var aslında sol kapı rafında duruyo güzel güzel.. Ama yok illa bişey yapıcam yha arabaya :( olsaydı güzel olacaktı ama.. Bi arkadaşın Golf4ünde var çok şık duruodu..
neyse aldığım kolçak gelsede bari onunla avunsam :) ha bu arada oemvag.com dan kaç gün içinde gelior demiştin abi sen ben ayın 3ünde sipariş ettim ama?

Selçuk evet takınca şık duruyor, bende Burak arkadaşımızda görmüştüm, o da sağa takmıştı, orjinal aksesuar zaten çok uyuyuor.. Araba olayı dipsiz kuyu yaptıkça yapası geliyo insanın bişeyler, bi yerde durmak lazım :) Kolçak kaça aldın orjinal mi ? oemvag.dan ship edilmeye bağlı, 2 bilemedin 3 hafta içinde gelir kesin

Selçuk evet takınca şık duruyor, bende Burak arkadaşımızda görmüştüm, o da sağa takmıştı, orjinal aksesuar zaten çok uyuyuor.. Araba olayı dipsiz kuyu yaptıkça yapası geliyo insanın bişeyler, bi yerde durmak lazım :) Kolçak kaça aldın orjinal mi ? oemvag.dan ship edilmeye bağlı, 2 bilemedin 3 hafta içinde gelir kesin

Kolçak OEM oemvagdaki kolçak.. 180 küsür Avroya geldi abi, herşeyi içinde, geçen hafta Ship edildi ama bi kargo firması ve gönderim takip numarası vermişler, hepsi ispanyolca, ingilizceyede çevrilmio site.. hiç bişey anlamadımki öööle bekliorum.. :D

Kolçak OEM oemvagdaki kolçak.. 180 küsür Avroya geldi abi, herşeyi içinde, geçen hafta Ship edildi ama bi kargo firması ve gönderim takip numarası vermişler, hepsi ispanyolca, ingilizceyede çevrilmio site.. hiç bişey anlamadımki öööle bekliorum.. :D

180€ için değmezdi ordan ya :) umarım gümrük ödemezsin 150€ üstüne var.. google ın web translate de mi çevirmiyo

ender gun sonunda alan olmazsa hesap numaranı bana gonder sabah hesabına havale yapayım.

180€ için değmezdi ordan ya :) umarım gümrük ödemezsin 150€ üstüne var.. google ın web translate de mi çevirmiyo

Walla Umarım ödemem abi.. Shipping le birlikte 180 ama bilmiorum artık burda eryadan sordum 512 tl + kdv dediler banada ordan almak daha mantıklı geldi sonuçta burdakinin aynısı...
Kargo şirketinin web sitesi ispanyolca abi teker teker doldurulacak alanlar ve butonlar var uğraşmadım, tevvekkül ediorum artık :D

Geri
Üst Alt