Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık FR

o fiyatlara gider ise yeni kasa fr tam donanımlı bir leon alacagım karar verdim abi:) 56 bin küsüre geliyor arac bana navigasyon led on farlar ön park sensoru ıvır zıvır vs :)
56 da çok be golf ler daha iyi bu fiyat olursa .yeni leon larda navigasyon var mı ya ben sev medigim için hiç incelememiştim

Hayırlı satışlar...yeni leon fikri güzel ama bu kadar para çok gibi geldi.

ilgilenen yok mu yahu fiyat gayet iyi aslında pazarlıksız fiyatı tabi

dostum 40bınlıraya hemen satbılırsın dıye dusunuyorum o fıyata zor gbı cunku bıtane kırmızı fr full zenon sanrouf 43bın ıstıyor 6bın kmde ınsanlar garıp bır sekılde kendı arclarının fıyatını dusuruyorlar normalde ıstedıgın fıyat guzel yoksa ben mılletı anlamıyorum eskıden ıkıncı elde kar edılırken sımdı ıkncı elde baya bır zarar edıyorlar ama bunu gene arac sahıplerı yapıyor bu arada kolay gelsın sana

Emre stoktaki fr lar bitti mi bilgin var mı hiç ?Eğer bitmediyse 0'ını şu an 42 bine veriyorlar o yüzden stoktakilerin bitmesini bekle biraz .Biraz düşmen gerekli sanki hemen satılmasını istiyorsan . Hayırlı satışlar olsun .

Geri
Üst Alt