Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Eibach 3,5 cm yay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
güncel coiloverları takmış bulunmaktayım ve EİBACH 3,5 cm yaylar boştadır.
son fiyat 250'dir.siyah 3,5 cm lik eibach olmazmış yeni öğrendik ek olarak eibach yazması lazımmış :)

cahillik bizde demekki arkadaşlar demeyin öyle :) kırmızıysa kırmızıdır

soğuk terler akıttırdın bana burda Timurum :)

cahillik bizde demekki arkadaşlar demeyin öyle :) kırmızıysa kırmızıdır
Bugünkü yayları alacak olan bizdik fakat biz eibach ları kırmızı olarak biliyoruz. Nereden belli oluyor orjinal leon yayları ile siyah eibach yaylar ve de üzerinde marka yok iken? Ve 300 liraya sıfır bulmuş iken.

Bugünkü yayları alacak olan bizdik fakat biz eibach ları kırmızı olarak biliyoruz. Nereden belli oluyor orjinal leon yayları ile siyah eibach yaylar ve de üzerinde marka yok iken? Ve 300 liraya sıfır bulmuş iken.

bilmemek diil öğrenmemek ayıptır hakancım...kendini ortaya atıp bu şahsın sen olduğunu da açıklamaya hiç gerek yoktu ama senin tercihin;)

Bizim bildiklerimiz bize yeter o konuda rahat olun yani. Ben buraya yazmasaydım belkide daha ileriye gidenlerde olurdu sizin "cahil" dediğiniz gibi. Fakat burada kimse kimsenin babasının oğlu değil ve hiçkimse tanımadığı bir kişi hakkında atıp tutma yetkisine de sahip değil. Daha öncede başıma bu sitede böyle bir olay gelmişti neyse ona hiç girmiyim şimdi. Yani seçeceğimiz kelimeleri 2 kere düşünmekte fayda görüyorum ben. Saygılar......
(Kimse üzerine alınmasın)

Seat Sport'lar turuncu kırmızı gibi bişi..
bütün 3.5 Eibach'lar da mı öyle..bilmiyodum valla.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt