Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık DSG Leon Copa plus Sunroof 17Agra VE 2008 Ibiza

Alana satanada hayırlı olsun spoileri satmadan once alabılırdım :) artık arabasını seven bır adam o zor alırız:) yenısını bızde yakın zamanda taktırıcaz işallah. [MENTION=24302]firozat[/MENTION] kardeşimizede hayırlı uğurllu olsun ,satışı esnasındaki yardımlarından dolayı, eniştem adına burdan tşk ediyorum. İnşallah yeni aracındada mutlu mesut olur.Eniştede iyi araba aldı allah kımselere kaza bela vermesin.

hayırlı olsun fırat;ama leon bir hastalık sanırım ben leon'u satıp astra almıştım 3 ay binebildim sonra tekrardan satıp leon'u aldım.şuan içimde bir huzur var..:) Bu arada kol dayama ve pedal setini alacağım.pedal seti gelince haber verirsen sevinirim birde yanlarında silikon kılıf hediye...:eek:key:

Eyvallah, gerçekten Mk2 kasaların en güzellirinden birine sahiptik diyebilirim severek ve ayrı bir hevesle kullanıyordum. Kısmet yeni Leon olacak gibi.. Senin için pedal siparişi vermişmiydim hatırlamıyorum ama bir hafta 10 güne elime bir takım geçecek. Kolçakta iki adet kaldı, bir tanesi için bir kişi özel mesaj atmış. Özelden numaramı gönderiyorum müsait olduğunda görüşelim istersen ;)

Alana satanada hayırlı olsun spoileri satmadan once alabılırdım :) artık arabasını seven bır adam o zor alırız:) yenısını bızde yakın zamanda taktırıcaz işallah. @firozat kardeşimizede hayırlı uğurllu olsun ,satışı esnasındaki yardımlarından dolayı, eniştem adına burdan tşk ediyorum. İnşallah yeni aracındada mutlu mesut olur.Eniştede iyi araba aldı allah kımselere kaza bela vermesin.
İlgin ve aracı olduğun için tekrardan teşekkür ederim Ozan abi ;) Adanadan geçerken mutlaka haberleşelim.
Spoiler içinde yardımcı olabileceğim bir durum olursa seve seve. Ama tekrardan bir tavsiye silikonla yapıştırmadan önce aracın üzerindeki bölgeye şeffaf kaput folyosu çektirin. Fiber parça ne olur olmaz ileride bir problem olursa iz bırakmadan sökebilirsiniz bu şekilde.

Leon dan donra dizel golf aldım, şahsen mutluyum (sayılır ). Leon ya da golf gider yine leondan sonra... Volvo v 40 testi yaptığınızı yazmışsınız;Test koşulları nedir ne kadar kullandınız bilmiyorum ama, dizelini (benzinlisi varmı bilmiyorum) 3 gün Almanya'da kiralık kullandım. Kıştı, her yer kar falan, kar lastiği takılıydı. En fulüydü , bi xenon ,gündüz ledleri, cam tavan yarı deri ısıtmalı koltuklar ,arka kamera falan... gelince fiyatına baktım; oha dedim Türkiye'de öyle bir donanım yok zaten de en fulüne ekleye ekleye 90.000 i nerdeyse buldum, arabada donanım,sessizlik ve yakıt tüketimi dışında beni etkileyen hiç bir şey olmadı zaten. ne sürüş özellikleri ne de tarzı hoşuma gitmedi. Bu araba bu fiyatsa ben kullandığım arabayı 20 yıl satmam dedim. Araba özellikle güvenlik olarak iyi tabi ki, bazılarının hoşuna gidebilir ama konfor konfor diye k.ı, b.ı bi tarafa sürekli atan araba şahsen benim hoşuma gitmiyor. Bence fiyat performans olarak da sınıfta kalan bir araba. 3 gün 400 km civarı(yanlış hatırlamıyorsam) yol yapan biri olarak bunları yazıyorum.

Leon dan donra dizel golf aldım, şahsen mutluyum (sayılır ). Leon ya da golf gider yine leondan sonra... Volvo v 40 testi yaptığınızı yazmışsınız;Test koşulları nedir ne kadar kullandınız bilmiyorum ama, dizelini (benzinlisi varmı bilmiyorum) 3 gün Almanya'da kiralık kullandım. Kıştı, her yer kar falan, kar lastiği takılıydı. En fulüydü , bi xenon ,gündüz ledleri, cam tavan yarı deri ısıtmalı koltuklar ,arka kamera falan... gelince fiyatına baktım; oha dedim Türkiye'de öyle bir donanım yok zaten de en fulüne ekleye ekleye 90.000 i nerdeyse buldum, arabada donanım,sessizlik ve yakıt tüketimi dışında beni etkileyen hiç bir şey olmadı zaten. ne sürüş özellikleri ne de tarzı hoşuma gitmedi. Bu araba bu fiyatsa ben kullandığım arabayı 20 yıl satmam dedim. Araba özellikle güvenlik olarak iyi tabi ki, bazılarının hoşuna gidebilir ama konfor konfor diye k.ı, b.ı bi tarafa sürekli atan araba şahsen benim hoşuma gitmiyor. Bence fiyat performans olarak da sınıfta kalan bir araba. 3 gün 400 km civarı(yanlış hatırlamıyorsam) yol yapan biri olarak bunları yazıyorum.

Volvo V40 fiyat olarak hakkını verecek bir araç değil bencede. Kısa süreli E5 üzerinde bir test sürüşü yaptım sadece. Oda zaten cross country modeliydi, full paket değildi. Biraz hızlanmamla şoför tarafı A sütunundan hafif bir rüzgar seside alıyordu. Kullandığım araç dizel otomatikti. D modunda hangi viteste olduğu ekranda yazmıyor sadece manuele aldığımda görebiliyorum ki bu hiç hoşuma gitmemişti. Görünüş olarak güvenlik olarak güzel araç ama genel olarak ve fiyatı ile alabileceğim bir araç değil.
Fiyat/Donanım olarak yine en mantıklısı Seat Leon.

Geri
Üst Alt