Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık dizel cupra

Aracın senin olduğunu bilmiyodum baya görüyorum oran da zaten sende oran daymışsın :)

aynen araç benim oran tarafında oturuyorum :)

bu arada güncel olsun [video]http://www.streetfire.net/video/hn-tn-tn-tn_2386348.htm[/video]

hayırlı satışlar böylebir aracı ben olsam takastakilerin arasında sadce audi ile değişirdim.

audi aklımdaki ilk araç ama diğerleride olur benim araya yazmama ragmen adamlar ev arsa takası vermeye devam ediyolar

İnsanın parası olsa da bulabileceği bir araç değil . kaçırılmaması gereken bir araç ..

Hayırlı satışlar

son günceller

eğer satılmazsa bu aralar enjektör sparişi vericem basio race783+ yere komple basıp sürüngen gibi gezicem + barbaros (pschiptuning)abi yazılım güncellicek basınç açıcaz sanırım işlemlerden sonra +40 hp daha alır :D:D:D

Geri
Üst Alt