Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık bosch rcd510

hayırlı satışlar abi:) de biraz keyfini çıkarsaydın ya :)

şeytan dürtüyo al diyo da, hırsız derdiyle uğraşmak istemiyorum..

şeytan dürtüyo al diyo da, hırsız derdiyle uğraşmak istemiyorum..
korkunun ecele faydası yok volkan :) bende senın gıbı dusunuyordum aldım takılıyom allaha sukur sımdılık bırsey yok uzerıne bez ortuyom gece camlarda fılım bellı olmuyor işte :D

korkunun ecele faydası yok volkan :) bende senın gıbı dusunuyordum aldım takılıyom allaha sukur sımdılık bırsey yok uzerıne bez ortuyom gece camlarda fılım bellı olmuyor işte :D

abi işte camlarda film var senin..hırsız için gayet caydırıcı çünkü filmli camı kırması zor...
benim camlarda hiçbirşey yok...gece de apartmanın altındaki boşlukta kalıyor araç...direk patlatır camı,konsolu da kanırta kanırta söker alır..ondan sonra uğraş dur boşu boşuna.. =(

abi işte camlarda film var senin..hırsız için gayet caydırıcı çünkü filmli camı kırması zor...
benim camlarda hiçbirşey yok...gece de apartmanın altındaki boşlukta kalıyor araç...direk patlatır camı,konsolu da kanırta kanırta söker alır..ondan sonra uğraş dur boşu boşuna.. =(
sende haklısın kardeşim...

Geri
Üst Alt