Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satilik blackberry 9700 bold genpa garantili cok uygun fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Punisherkp

Kayıtlı Üye
cihaz genpa garantilidir tahadit ile almadigim icin uzerinde logo fln yoktur acilirken bile herhangi bir oparotorun logosu cikmaz direkt blackberry yazar ; 12 aydan fazla garantisi wardir cihaz bosta kutusu ve butun aparatlari ile teslim edilcektir fiyati uygun tutuyorum cunku cihazda kullandan olusan cizikler war ama ekraninda koruyucu flim war 1 tane kilcal cizik bile yoktur ekraninda kasasini degistirmek isteyen olur diye fiyatim ucuz 500 tl pazarliksiz

telefon numaramdan ulasamassiniz sms atin ben size uygun olunca donerim

0532 626 03 42

Iphone 3 u elımden çıkarabilsem kaçırmam hayırlı satışlar kardeşim...

yaaa ne ara koydun ılanı bu fıyata satılırmı :S dur ben abıme solıymde bakıym alırsa ona verek..sakamısın aga bu fıyat ne yaa :D

cihaz genpa garantilidir tahadit ile almadigim icin uzerinde logo fln yoktur acilirken bile herhangi bir oparotorun logosu cikmaz direkt blackberry yazar ; 12 aydan fazla garantisi wardir cihaz bosta kutusu ve butun aparatlari ile teslim edilcektir fiyati uygun tutuyorum cunku cihazda kullandan olusan cizikler war ama ekraninda koruyucu flim war 1 tane kilcal cizik bile yoktur ekraninda kasasini degistirmek isteyen olur diye fiyatim ucuz 500 tl pazarliksiz

telefon numaramdan ulasamassiniz sms atin ben size uygun olunca donerim

0532 626 03 42

Arkadaşım bu makinadan almayı düşünüyordu.Senin telefonunu verdim seni arayıp sorabilir haberin olsun

500 mü?? bedava arkadaşlar düşünen kaçırmasın

hayırlı satışlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt