Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Bianchi Marka Bisiklet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasan olsa olsa 100 tl eder :D naptın sen 310 tl falan...

hayırlı satışlar bakalım :)

Abi bianchi bu piyasası sağlam öyle dandik bisiklet değill kalitee . :D ben bizim buralarda dolasırken kaliteden millet saygı durusuna geçiyorr . :D :D şaka fln gerçekten iyi kalite bisiklettir ölüsü 70 100 ediyor ölüsüü . :D

Abi bianchi bu piyasası sağlam öyle dandik bisiklet değill kalitee . :D ben bizim buralarda dolasırken kaliteden millet saygı durusuna geçiyorr . :D :D şaka fln gerçekten iyi kalite bisiklettir ölüsü 70 100 ediyor ölüsüü . :D

takılıyom hasan anladın sen onu :) beni araca 28 dersen ben de sana böyle derim :)

Teşekkür ederim Hasan... Sana hayırlı satışlar. Bence de fazla pahalı. Bu fiyata alamayız bu bisikleti.

Teşekkür ederim Hasan... Sana hayırlı satışlar. Bence de fazla pahalı. Bu fiyata alamayız bu bisikleti.

en temızı gıt sıfır bır kron al eskıden cross bıskletcısıyım bır zamnlar yemezdık ıcmezdık bısıklet parcaları alırdık meretın kalıtelısı dolar usulu satılırdı

lınktekı urun alumınyum kadro shımano vıtes dıslı fren sıstemı

Kron XC 150 V KIRMIZI 26 BOY 2013 BEDAVA KARGO - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 125372355
YK Bisiklet'ten KAMPANYA KRON XC 150 V 26" KARGO BİZDEN - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 125565557
bu modellerı tavsıye edrım gozum kapalı tam bır fıyat performans urunudur

en temızı gıt sıfır bır kron al eskıden cross bıskletcısıyım bır zamnlar yemezdık ıcmezdık bısıklet parcaları alırdık meretın kalıtelısı dolar usulu satılırdı

lınktekı urun alumınyum kadro shımano vıtes dıslı fren sıstemı

Kron XC 150 V KIRMIZI 26 BOY 2013 BEDAVA KARGO - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 125372355
YK Bisiklet'ten KAMPANYA KRON XC 150 V 26" KARGO BİZDEN - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 125565557
bu modellerı tavsıye edrım gozum kapalı tam bır fıyat performans urunudur

Ya kendim Sedona kullaniyorum.. Baslangic olarak alacagimiz bisiklet lazim simdi. O yuzden pahali bir sey almayacagiz...

280 son aşşağısına inemem yenisini
alıcam bunu satarsam.

takılıyom hasan anladın sen onu :) beni araca 28 dersen ben de sana böyle derim :)
anladım güzel abim benim. :D hehehhe :D lpg varsa aksesuar olarak onuda eklersek 29 30 u buluyor. :Dkazasız belasız kullanda abi sıkıntısız satabilesin boşver fiyatını sorunsuz temiz bir araç olsun satacağın zaman kolay satabilesin.:):seat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt