Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satılık beyaz leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet konuya dönücek olursak emre bence hazırda paranız varsa alın cuprayı arabanıda satınca aldığınız parayı yerine koyarsınız :)

cok zekıce nıe dusunemedık emre bız bunu sende para vardır cebıne bı bak cıkar 30 40 :D

niye dalga geçiyosunki :D emrenin telaşını anlıyorum şu an " biri arasında alıyorum 35e yarın 12de xx noterde buluşalım alım satım işini halledelim desin artık " diyo :D :D

yılın en kibar hayır cevabı seçildi
tebrikler :)

:):)abi şuan aklımda sadece bi araba var oda cupra ne diyeceğimi şaşırdım sanada öyle yazmışım

---------- Post added at 13:23 ---------- Previous post was at 13:22 ----------

emre hala ses seda yok ıns satamassın o arabayııııı...

adam gibi biri çıkıp gelse tutsa elimi vericem ama yok ki piyasa ölmüşşş kanka pof

---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:23 ----------

niye dalga geçiyosunki :D emrenin telaşını anlıyorum şu an " biri arasında alıyorum 35e yarın 12de xx noterde buluşalım alım satım işini halledelim desin artık " diyo :D :D

efe senin çevrende yomu olum satılık leon isteyen sat işte arabayı tampon alıcam sana satarsan

---------- Post added at 13:26 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

bencede satma bın gıtsın ya..

arda satılmazsa bi kaç değişiklik yapıp binicem ama cuprada manyaktı bea :eek:azım düştü binince

emre posta kutun dolu mesaj gitmiyor.
cep numaranı pm atarmısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt