Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'' SATILIK '' Başlığı açmak için.

bu konu çok zamandır arada gündeme geliyor arkadaşlar..100 mesaj sınırı eklemek çok kolay fakat 100 mesaj sınırınıda aşmakta kolay hoşgeldin beş gittin günaydın iyi akşamlar..burada öncelik siz üyelerimizin ve form sorumlularımızın oto kontrolünde olsun derim.Hem Forumumuza sahip çıkarız hem art niyetli kişiler aramızda barınamaz.Benim şahsi fikrimdir yasak sevmiyorum..fakat çoğunluğada uyarım saygılar

Bu konuyla ilgili calışmamız var zaten ilk mesajında satış yapan kişinin samimiyetine pek inanmıyorum

kurye ile elden teslime verildi

bu konu çok zamandır arada gündeme geliyor arkadaşlar..100 mesaj sınırı eklemek çok kolay fakat 100 mesaj sınırınıda aşmakta kolay hoşgeldin beş gittin günaydın iyi akşamlar..burada öncelik siz üyelerimizin ve form sorumlularımızın oto kontrolünde olsun derim.Hem Forumumuza sahip çıkarız hem art niyetli kişiler aramızda barınamaz.Benim şahsi fikrimdir yasak sevmiyorum..fakat çoğunluğada uyarım saygılar
Abi 100 mesajı dolduran zaten hasta olur siteye gidemez ;)

Sayın yöneticilerimiz şahsım adına isteğim 100 mesajı geçemeyen, geçmeyen üyeler satılık başlığı altında konu açamasın. esenlikler dilerim.

Mantıken iyi fikir ama böyle yaparak rakip sitelere gün doğurmuş oluruz. Yasak koymadan bizler yönetici olarak sıkı takip edip arac olarak kullananları uyarmak yada ilanını kaldırmak.. Bence sınır bize zarar getirir..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Dün birini sırf satış amaçlı gelmiş diye banladım. Biz dikkat ediyoruz arkadaşlar, satış konusunu açanların konusu hemen yayınlanmıyor. Yetkili onayından geçtikten sonra yayınlanıyor artık çok dikkat ediyoruz.

Geri
Üst Alt