Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK 2013 KIRMIZI TDI DSG FULL LED LEON...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Edirne'de eşimin bir akrabasında kırmızı full led paketli TDI Leon DSG Style satılıktır... Sunroof yok sadece... 17" orjinal Seat jantları var... Yaklaşık 26000 km de... Genç bir kardeşimizde araç... Askere gidecekmiş... Dediğine göre bunu satıp daha düşük bir araç alıp artanı yatırım yapmayı planlıyor... Bu haftalık fiyat 62.000TL... Haftaya kalırsa 63.000 ve daha üzeri isteyebilirim diyor... Yani keyfe keder satılık araç... resimlerini çekemedim ancak hatasız ve full bakımlı...

Arkadaşlar Edirne'de eşimin bir akrabasında kırmızı full led paketli TDI Leon DSG Style satılıktır... Sunroof yok sadece... 17" orjinal Seat jantları var... Yaklaşık 26000 km de... Genç bir kardeşimizde araç... Askere gidecekmiş... Dediğine göre bunu satıp daha düşük bir araç alıp artanı yatırım yapmayı planlıyor... Bu haftalık fiyat 62.000TL... Haftaya kalırsa 63.000 ve daha üzeri isteyebilirim diyor... Yani keyfe keder satılık araç... resimlerini çekemedim ancak hatasız ve full bakımlı...
63 çok ,sıfır şu an kampanyada 67 ye satılıyor ben 64 de aldım pazarlıkla sunroof var..lütfen yanlış anlamayın yenı aldım hem resımlerı bıle yukledım Başaran otomotivden ınanmıyorsan walla sor,hanı gerçekten yanlış anlamayın ama bılemıyorum tabı ınsallah satar tabı cunku alırken ödenen rakkam ınsana satarken koyuyor,gönlum satabılmesınden yana ama leoncuya deng gelırse zor satar.Şahsi kanaatım tabıkıde...

63 çok ,sıfır şu an kampanyada 67 ye satılıyor ben 64 de aldım pazarlıkla sunroof var..lütfen yanlış anlamayın yenı aldım hem resımlerı bıle yukledım Başaran otomotivden ınanmıyorsan walla sor,hanı gerçekten yanlış anlamayın ama bılemıyorum tabı ınsallah satar tabı cunku alırken ödenen rakkam ınsana satarken koyuyor,gönlum satabılmesınden yana ama leoncuya deng gelırse zor satar.Şahsi kanaatım tabıkıde...

Haklısın Ada can... ben de öyle dedim ancak kendi bilir tabi... yapacak birşey yok... anlayacağın tok satıcı... Bu arada senin aracını da gördüm... Kazasız belasız kullanmanı diliyorum... Hayırlı olsun...

Hayırlı satışlar. Tabi herkesin malı kendisine güzeldir ama bence pahalı.

Hayırlı satışlar, herkesin gönlünden çok güzel şeyler geçiyor, ama istemek başka satmak başka...

Hatasız ve bakımları tam yapılmış 2013 model 1.6 tdi dsg led paketli beyaz renk leonumu 29binde ağustosta 57.500TL'ye sattım. Sattığım aracın ilanı ve resimleri: http://seatclubworld.com/konu/satilik-2013-model-seat-leon-1-6-tdi-dsg-led-paket.23905/

Yeni tecrübe etmiş biri olarak anladığım kadarıyla alıcılar şunu düşünüyor: şuanda 62bin veren 2 ay sonra 71bin verip 2015 modelini yani sıfırı alır. Bir de alıcılar sunrofflu veya led paketli olup olmadığına pek aldırmıyorlar (ister inanın ister inanmayın, çok alıcı geldi gitti baktı ama satarken otomatik ve dizel olması haricinde diğer paketler fiyat farkı yaratmıyor).

Bence alıcı bulursanız 58-59'a verin gitsin. Ya da gerçekten meraklısını bekleyin. Araçta hasar vs yok ise ve daha iyi bir araç(en kötü passat highline veya bmw 3.20 veya audi A5 gibi) almayacaksanız bence hiç satmayın, zarar edersiniz ve alacağınız araç da bundan üstün olmaz.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt