Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK 2011 LEON 1.4 TSI STYLE, CUPRA TAMPONLU ve CUPRA JANTLI...

SEC

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ağustosta askere gideceğim için arabamı satmayı düşünüyorum. Araba ben yokken yatsın istemiyorum. Önümüzdeki bir ay içinde satılmazsa evin kapalı otoparkında duracak zaten. Satılırsa farklı araba düşüncelerim var.

Araba ile ilgili ayrıntılar ilanda mevcuttur. İlanda belirtmedim ama çok tercih etmesem de isteyene Style tamponları ve 16" Style jantlarıyla da satmayı düşünebilirim. Bu şekilde fiyat 38.000 TL olur. Bu iki fiyat üzerinden de ufak bir pazarlık payım var.

Almayı kendisi için düşünen ya da etrafında ki birileri için düşünen olursa bana 0535 327 7778 no'lu telefondan ulaşabilir.

Teşekkürler, saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...upra-tamponlu-ve-cupra-jantli-53919398/detay/

Çok güzel araç hayırlı satışlar ;)

çok şık bir araba canlısını gördüğüm için biliyorum hayırlı satışlar seçkin.

hayırlısı olsun bakalım Hayırlı SAtışLar plakan on numara olmuş ama ;)

hayırlı satışlar abi

Geri
Üst Alt