Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik 2011 ibiza cupra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye o fiyata zor?Kaça versin 37 ye mi?Bence fiyatı gayet normal.Piyasası 39-41 arası zaten.

piyasası dediğin fiyat aralığında olduğu için satılmıyor zaten eski kasa cupralar..Kadirin de dediği gibi makyajlı 2013 ü 45000 e almak varken o fiyatlara satamazsın. satabilen varsa da hayrını görsün

Hayırlı satışlar yanlız biraz fiyat düşerse bence daha hızlı bir satış olur.42 bin tl ikinci el 50bin kmdeki cupra almak yerine 46bin tl 4bin tl farkla sıfır 2 yıl garantisi olan bir cupra almak bence şahsi fikrim daha mantıklı.

tekrardan hayırlı satışlar çok beğendiğim bir renk bu arada

arkadaşlar ben aracımı bu fiyattan satıyorum daha assagısına vermeyi düşünmüyorum bu renk sıfır olarak gelmiyor diye biliyorum en son 2 ay önce eryaya sormuştum geliyo olabilir ama şuan için türkiyede 1 tane vardır.istedigim fiyattan satılmassa sağlık olsun aracımdan memnunum binmeye devam ederim.

arkadaşlar ben aracımı bu fiyattan satıyorum daha assagısına vermeyi düşünmüyorum bu renk sıfır olarak gelmiyor diye biliyorum en son 2 ay önce eryaya sormuştum geliyo olabilir ama şuan için türkiyede 1 tane vardır.istedigim fiyattan satılmassa sağlık olsun aracımdan memnunum binmeye devam ederim.

yeni kasada bu renk yok haklısın.bu renkten 2 yada 3 araç var Türkiye'de.satamazsan da kazasız belasız kullan İnşallah

Renk çok güzel maaşallah bende alirken bu rengi vardi ama almaya cesaret edememiştim. Hayirli satişlar

fiyatı fazla tabi ceyhun. piyasası 41civarıysa makyajlı kasa 2013 modeli nasıl 45bine veriyorlar?

41 i niye baz alıyorsun ya 39 u alsana :D yeni kasa ile bir önceki kasa arasındaki özelliklere bakmadım açıkçası ama yüzde 90 olarak bir artısı olduğunu düşünmüyorum.Seat gün geçtikçe çalıyor çünkü eklemiyor :) Birde tercih ve bütçe meselesi 45 veremeyen 39-40 verir 5-6 milyar az para değil sonuçta.Kaldı ki pek çok kişi eski kasayı daha çok beğeniyor bende dahil:) Birde 41 milyar fr yi satıyorlar bu kadar bütçesi olan kimse sıfıra yakın cupra alır :)

41 i niye baz alıyorsun ya 39 u alsana :D yeni kasa ile bir önceki kasa arasındaki özelliklere bakmadım açıkçası ama yüzde 90 olarak bir artısı olduğunu düşünmüyorum.Seat gün geçtikçe çalıyor çünkü eklemiyor :) Birde tercih ve bütçe meselesi 45 veremeyen 39-40 verir 5-6 milyar az para değil sonuçta.Kaldı ki pek çok kişi eski kasayı daha çok beğeniyor bende dahil:) Birde 41 milyar fr yi satıyorlar bu kadar bütçesi olan kimse sıfıra yakın cupra alır :)
artıları olmayabilir eski kasayıda sen beğeniyor olabilirsin ama bu yeni makyajlı bir kasa ceyhunum sonuç olarak ki senin arabandan eksileri de yok. bu fiyata sıfıra yakın cupra dediğin en az 2 yaşında ve belli bir kilometreye gelmiş araçlar. sıfır ve garantili araç için 4-5 fazla vermeyi tercih ederim ki bide yeni kasaysa... ya da hiç uğraşmayalım ikinci el sitesindeki 40-41-42 civarı bekleyen cupra ların ne sıklıkta değiştiklerine bir bak istersen

artıları olmayabilir eski kasayıda sen beğeniyor olabilirsin ama bu yeni makyajlı bir kasa ceyhunum sonuç olarak ki senin arabandan eksileri de yok. bu fiyata sıfıra yakın cupra dediğin en az 2 yaşında ve belli bir kilometreye gelmiş araçlar. sıfır ve garantili araç için 4-5 fazla vermeyi tercih ederim ki bide yeni kasaysa... ya da hiç uğraşmayalım ikinci el sitesindeki 40-41-42 civarı bekleyen cupra ların ne sıklıkta değiştiklerine bir bak istersen

Yani dediklerin illaki doğru bende katılıyorum Kadirim:)Ama her makyajlı kasa iyi olmayabiliyor leon gibi :) Şuan yeni kasayı al internete koy oda satılmaz ki :) bunun fiyatıyla alakasının yanında tek kapılı bir araç olmasınında etkisi var ayrıca kaç kişi seat tercih ediyor.Kaç kişi sıfır seat tek kapılı alabilir.Yoksa ikinci el sitesinde 20 tane cupra var çok nadir değişiyor haklısın.Ama başka model tek kapılı araçlarada bakıyorum onlarda aynı.Scirocco şuan en hızlı giden tek kapılı araçlardan onlarda bile aylardır satılamayan araçlar var kazasız.Yani bu ibiza cupraların satılmaması değil araçların spor tek kapılı araç oluşu kesinlikle.

2 ay önce arkadaşım 27binde beyaz ibiza cuprayı 40 a sattı.Yani satılmıyor diye birşey yok.Zor gidiyor o ayrı bir konu.Yeterki aracın temiz olsun.Tabikide boyalı değişeni olan yüksek km deki aracı bu fiyatlara satamazsın.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt