Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2010 Orjinal Leon Jant Lastikleri 15.000 de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde, haklısınız arkadaşlar.. ama bizim araç alış satış durumları biraz farklı, uzun ve karışık bi durum ailesel:) yani her yönünü düşündüm, satmak benim için karlı, aracı satarkende..:)

eğer yeni jant almadıysan ve almayı düşünüyorsan,jantları alacağın dükkanla da takasa girebilirsin.en azından daha iyi fiyata gider diye düşünüyorum

Arkadaşlar, jantcılarda 700 den aşağı bulamadım ben sadece jant. Lastikler daha en az 35000 gider, neresi fazla anlamadım... Lastiklerin tanesi 75 e geliyor, hadi scw ye 50 olsun ne deyim:) Aslında makyajsız leon kullanıcısı bi arkadaşla anlaşmıştık yaklaşık 2 ay önce, fakat benim istediğim jant bi türlü gelemediği için bende ona veremedim kullandıklarımı, o arada oda vaz geçti.. hayırlısı:) Olmazsa zaten öldüm parasınada satmam, dediğiniz gibi durur bi köşede.. satarken orjinalleri takarım

Arkadaşlar, jantcılarda 700 den aşağı bulamadım ben sadece jant. Lastikler daha en az 35000 gider, neresi fazla anlamadım... Lastiklerin tanesi 75 e geliyor, hadi scw ye 50 olsun ne deyim:) Aslında makyajsız leon kullanıcısı bi arkadaşla anlaşmıştık yaklaşık 2 ay önce, fakat benim istediğim jant bi türlü gelemediği için bende ona veremedim kullandıklarımı, o arada oda vaz geçti.. hayırlısı:) Olmazsa zaten öldüm parasınada satmam, dediğiniz gibi durur bi köşede.. satarken orjinalleri takarım

yanlış anlama Cihan,ben de kendi orjinal jantlarımı satmayı düşünüyordum,hatta buradaki birçok arkadaşta düşünmüştü..yardımcı olmaya çalışıyorum...ben jantlarımı satmak istediğim zaman bir dükkana gittim..onda da vardı benim jantımdan..ne kadar dedim.800 dedi..1 hafta sonra arkadaşım gitti benim için..jantlarıma 300 verdi lastikleriyle :)

yanlış anlama Cihan,ben de kendi orjinal jantlarımı satmayı düşünüyordum,hatta buradaki birçok arkadaşta düşünmüştü..yardımcı olmaya çalışıyorum...ben jantlarımı satmak istediğim zaman bir dükkana gittim..onda da vardı benim jantımdan..ne kadar dedim.800 dedi..1 hafta sonra arkadaşım gitti benim için..jantlarıma 300 verdi lastikleriyle :)

Haklısın kardeşim, yanlış anlamıyorum rahat ol:) jantcılar para vermiyor, ama satarken çok iide satıyorlar. ihtiyacı olan biri olursa jantcıdan ucuza veriyorum zaten, yani aracıyı çıkarıyorum bu durumda, seninde dediğin gibi jantçı satarken 800 e satıyor, benimkiler 600-700 e gelir sadece jant olarak düşünürsen. Yani ihtiyaç meselesi bu, ihtiyacı olan biri olur, dışarıdan 800 e alacağına benden jant lastik 900 e alır. Satılmazsada durur yani sıkıntı yok:) Teşekkürler yorumun için

hayırlı satışlar.. :eek:key:

bende de aynı durum var şimdi ben kışlık latikleri takdım ve bidaha çıkarmıcam yaza doğru yeni jant lastik alcam kışın onları yazın yenileri takarım :D

bende olsam satmam jant ve lastikleri. çunku yarın bir gun direksiyon kutusu,şanzıman,defransiye,rotlar,akslar,amortisorlere bişey olduğunda bayiiden arabanın jant ve lastiklerin orjınal ebatta olup olmadığını kontrol ettiriyorlar. bunların huylarını az çok biliyorsunuzdur. çamura yatmak için ilk işleri jant lastiğe atacaklardır suçu. leonların direksiyon kutuları çok hassasmış çok kolay boşluk yapıyor orjınal jant lastik olduğunda sıkınıtı olmuyor garantide ancak değilse işiniz allaha kalmış diyeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt