Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2008 leon sport up aerodınamik kıtlı

Evet serkan abi parca parca satiyor belli oldu :))
Marspiyeller icin Pm den hesap numarasi alayim abi :)))

hayırlı satışlar abi fr güzel bi tercih bu yola devam :) arka tamponuna bende talibim benden önceki arkadaş almazsa tabi tekrar hayırlı satışla abicim

MaşeALLAH güzel araç
hayrılı satışlar

Arkadaşlarım işlerimin yoğunluğu nedeniyle siteye pek giremiyorum msjlara cevap veremiyorum kusura bakmayın,aracımı satmaktan her an vazgeçebilirim,bu güzelliği parça parça satmakta mantıklı ama bir o kadar da sıkıntılı,hangi parça ne kadar eder bilemiyorum açıkçası parçaların 2.el piyasasını bilen yazarsa sevinirim,mesela 2. el bir aero arka tampon ne eder piyasada,bunları söyler misiniz..satarsam o kadar uğraşmaya değecek mi acaba sanayiye git söktür orjınalleri taktır diğerlerini kargola falan çok uzun iş ya :) neyse bakacağız bir çaresine..Parçaların 2.el piyasasını bilenlerden fiyat bekliyorum..uyarsa satabilirim yani,saygılar hepinize..

Arkadaşlar arabamı satmaktan şu anda vazgeçtim yarın ne olur bilemem ama kesin olan şu ki parça parça da satmayacağım,sanayide söktür taktırla uğraşamayacağım..Alacak kişi arabayı bu haliyle alacak yani..

en mantıklı kararı vermişsin serkan abi hayırlısı olsun...

Serkan abim hayırlı satıslar Allah umarım gonlune gore ıstedıgını verır :)

Son durum komple body kıt satılıktır..
konu açtım arkadaşlar bakabilirsiniz...

Çok yakın bir arkadaşımı Seat çı yapmaya karar verdim. Satış durumunuzu hakkında bilgi alabilir miyim?

Geri
Üst Alt