Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2008 leon sport up aerodınamik kıtlı

Valla aklıma gelmiyor da değil yani,aracı orjınal haline döndürüp satmak daha karlı olacak gibi duruyor,bakalım belki parça parça satabilirim,body kıti,rcd 510,kol dayama krom çerçeveler falan bir sürü teferruat var yani..

evt aynn öle tek tek satarsan daha karlı olucaktır çünkü sonradan takılan hiç bişi para etmiyor malesef eğer orj tamponları duruyosa en azından kiti sök serkan abi :D

Hayırlı satışlar bol müşteriler... ben en son 24 de olduğunu hatırlıyorum:)

serkan abim hayırlısı olsun. sanada seat dayanmıyor abi ya biri geliyor biri gidiyor hella olsun valla her aracın dosta gidicek araçlardı bunuda alan çok şanslı biri olucak düşünen kaçırmasın arkadaşlar...

ilan başlığını değiştirmelisin. Seat Sport up ve aksesuarları diye:D

hayırlı satışlar ön tamponunu satarsan almayı düşünüyorum

serkan abi hayırlısı olsun..bence hiç satma mis gibi aracını buldun..
ancak parça parça satacağım diyorsan bak ön tampona talip var.
yan marşpiyellere ben talibim..
arka tampona da kesin bir talip çikacaktir.
aklında olsun =)

benım bıldıgım serkan abı parça parça vermez aracı bence heveslenmeyın arkadaşlar :)

Geri
Üst Alt