Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2008 Leon Cupra

bu km ve orjinal takıntısı olanlara bende taktım...
eniştemde reno 9 var 85 mi 959 mi o arada mı bilmiyorum..benzir yakar diye araba tam 15 senedir...sokakta duruyor....kümes oldu kümes...ya 10 binde dedir yada 20 binde..sat dedim satmıyor..şimdi satılığa çıkarsan...atlarlar orjinal 20 binde araba buldum diye yawww araba kümes 20 yaşında...kime anlatacaksın..

adam ufaktan vumuş fabrika çıkışı orjinal kapıyla yada çamurlukla değiştirmiş..yani ustanun göz kararına bırakıp düzeltemediği yerleri çelik macunla doldurulmasını istememiş ..yok kapı değişmiş..yok çamurluk değişmiş..lan orjinali ile değişmişş..
ben 7 binde bir yağ değiştiriyorum istersen fabrika çıkışı yağ ile kullanayım ömür boyu:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

Kesinlikle haklısın. Km ve boya konusunda hasta olmamak gerek. Bunu diyen yaparsa ne yapar satmazmı:D
Ama şu var mesela yeni leonların arka çamurlukları gövdeyle birleşik kesilip yapılıyor oyuzden pek mantıklı değil ama tampon kapı değişse nolur değişmezse nolur?

fıyatı 53 yaz bıde avrupadadn gelmıs ozel yazılım var de alan olur:)

Hesaplı esnaf cuprası.. Alın ataşehir yıldızı yapın :)

Ah ulan parasızlığın gözü kör olsun...Ne zaman ucuz ve güzel araba denk gelse o an param olmuyor almak için :(

Sonunda S2 ile filan takasa vericem, o olacak.. :) :)

Geri
Üst Alt