Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2008 Leon Cupra

Ya 4 lira herkesi korkuttu, ya kimsede para yok bu ara anlamadım :)
yerine audi gelecek büyük ihtimalle.. :)

Bu ülkede kilometreye olan önyargı hiçbir zaman geçmeyecek gibi :) Ne oluyosa kilometre yüksek olunca..
15 yaşında 50 bin km'de araba görünce herkes de inanıp atlar ama :D

Araba reklam olsun diye değil satıcıyız diye rakamı düşük tuttuk, insanlar bişey mi var acaba diye korktu sanırım :)

Bu ülkede kilometreye olan önyargı hiçbir zaman geçmeyecek gibi :) Ne oluyosa kilometre yüksek olunca..
15 yaşında 50 bin km'de araba görünce herkes de inanıp atlar ama :D

bu km ve orjinal takıntısı olanlara bende taktım...
eniştemde reno 9 var 85 mi 959 mi o arada mı bilmiyorum..benzir yakar diye araba tam 15 senedir...sokakta duruyor....kümes oldu kümes...ya 10 binde dedir yada 20 binde..sat dedim satmıyor..şimdi satılığa çıkarsan...atlarlar orjinal 20 binde araba buldum diye yawww araba kümes 20 yaşında...kime anlatacaksın..

adam ufaktan vumuş fabrika çıkışı orjinal kapıyla yada çamurlukla değiştirmiş..yani ustanun göz kararına bırakıp düzeltemediği yerleri çelik macunla doldurulmasını istememiş ..yok kapı değişmiş..yok çamurluk değişmiş..lan orjinali ile değişmişş..
ben 7 binde bir yağ değiştiriyorum istersen fabrika çıkışı yağ ile kullanayım ömür boyu:kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

araba alacak modda olsam düşünmeden alırdım ama bu aralar kıpırdamak zarar verir araba en son iş. hayırlı satışlar.

Geri
Üst Alt