Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2008 Leon 1.9TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar Serhat ama gerçekten büyük macera :)

canavar gibi gidip az yakan bir araban var, ben olsam heralde 200.000' i gördürürdüm bu arabada :)

Hayırlı satışlar Serhat ama gerçekten büyük macera :)

canavar gibi gidip az yakan bir araban var, ben olsam heralde 200.000' i gördürürdüm bu arabada :)

saol ozan teşekkür ederim bakalım arabayı almazsam bunla devam edicem zaten aslında mantıklısı bunla devam etmek biliyorum ama çoluk çocuğa karışmadan bi macera yapayım diyorum bakalım ne olacak :)

Serhat bu siyah Cupra çok temiz boşver A4 falan alacaksan Cuprayi al Seatta nirvana yap:D

dizeldenn sonraaa benzinliii çok pişman olursunn ben bugünee kadarr benzinli araçlara bindimm şimdi dizel kullanıorumm bundan sonraa dizele devam ederimm bugünee kadar neden dizel almamışım diyee yakınıorumm ama bir gerçek var ki özelliklee audi 1.8 t 'lerinn tadına doyulmazz

Hayirli satisla. Gonlun ne yemek istiyorsa onu ye. Aracin fiyati bana bu eklere ve dizel olmasina karsin gayet mantikli ve guzel geldi. Bi arkadasim tutturdu .1.16 alacam diye vazgecirdim ama aklinda a3 var simdi bir konusayim bakayim.

Hayirli satisla. Gonlun ne yemek istiyorsa onu ye. Aracin fiyati bana bu eklere ve dizel olmasina karsin gayet mantikli ve guzel geldi. Bi arkadasim tutturdu .1.16 alacam diye vazgecirdim ama aklinda a3 var simdi bir konusayim bakayim.

saol Varol abi bakalım daha sahibindene de koymadım zaten aracı alıcam sonra bunu satıcam fiyatı elimden geldiğince makul tuttum...

saol Varol abi bakalım daha sahibindene de koymadım zaten aracı alıcam sonra bunu satıcam fiyatı elimden geldiğince makul tuttum...

üzgünüm arkadaş..a3'e taktım onu alacağım dedi..hatta ona o kadar ibiza cupra al dedim..biraz da ağırdan alıyor..diğer yandan arabayı anlattım içi de gitti ama gene yok yok karıştırma kafamı A3 dedi..bir arkadaşım daha var seat istiyor ama o 30 bin de falan bakıyor.o..onu ikna edemem..
tekrar hayırlı tez zamanda satışlar..

üzgünüm arkadaş..a3'e taktım onu alacağım dedi..hatta ona o kadar ibiza cupra al dedim..biraz da ağırdan alıyor..diğer yandan arabayı anlattım içi de gitti ama gene yok yok karıştırma kafamı A3 dedi..bir arkadaşım daha var seat istiyor ama o 30 bin de falan bakıyor.o..onu ikna edemem..
tekrar hayırlı tez zamanda satışlar..

saol Varol abi daha sahibindene bile koymadım arabayı satılacağına inanıyorum Allah ın izniyle bakalım herşeyin hayırlısı hiç acele etmiyorum.:eek:key:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt