Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIK 1.6 TDI DSG SANROOF LU LEON

Kardeşim birisi ile anlaştık sabah notere gidecekken vazgeçti o arada iki kişi daha vardı ben arkadaşa söz verdim diye onlara kusura bakma dedim ama yarı yolda kaldık. Kısmetini bağladı o zamana kadar çok talip vardı

Sent from my iPhone using Tapatalk
En sinir bozucu şey. Aslında en güzeli kapora usulü satış yapmak...bak bakalım vazgeçiyor mu. Yazık insanların kısmetiyle oynuyorlar. Hayırlısı artık

Ya bende o kapora işini hiç sevmiyorum yanlış geliyor bana nedense ama belkide biz yanlış yapıyoruz

Ya bende o kapora işini hiç sevmiyorum yanlış geliyor bana nedense ama belkide biz yanlış yapıyoruz

Bende hiç sevmiyorum ama bu şekilde olunca bizler zarar görüyoruz. Hal böyle olunca asıl alıcılar kaçıyor. Evet her işte bir hayır vardır ama bu yapılan da hayırsızların işi...

almayacaksan baştan sölemek gerekir.alışveriş rejonuna ters bir durum.yüksek fiyatlı araçlarda maalesef bu durum yaşanmaktadır birden cayma hakkı.aracı beğeniyorsun,insanların zamanını çalıyorsun, söz veriyorsun ,kısmetiyle oynuyorsun bu da bi kul hakkıdır.ama gene de herşeyde hayr var derim.ben cordobayı alırken 7 tane cordoba baktım kimseye söz vermedim tek kelime vazgectim bitmiştir olay.araba piyasası bol olunca insan napacanı şaşırır.en temizi gene kapora

almayacaksan baştan sölemek gerekir.alışveriş rejonuna ters bir durum.yüksek fiyatlı araçlarda maalesef bu durum yaşanmaktadır birden cayma hakkı.aracı beğeniyorsun,insanların zamanını çalıyorsun, söz veriyorsun ,kısmetiyle oynuyorsun bu da bi kul hakkıdır.ama gene de herşeyde hayr var derim.ben cordobayı alırken 7 tane cordoba baktım kimseye söz vermedim tek kelime vazgectim bitmiştir olay.araba piyasası bol olunca insan napacanı şaşırır.en temizi gene kapora

Bak sen doğru davranmışsın söz vermemişsin benim içinde söz geçerlidir. o arkadaşın sözüne istinaden ben ilanı yayından bile kaldırmıştım her şeyin hayırlısı vardır bununda bir hikmeti

Geri
Üst Alt