Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satş fiyatı konusunda yardım

clascocuq

Kayıtlı Üye
2008 1.4 tsı aracımı önümüzdeki ay satmayı düşünüyorum satmaIMG_1874.jpgIMG_1836.jpg sebebim ya bir daire eyer daire olmazsa 2010 model tsı almak size danışmak istedim ilanı heüz oluşturmadım o yüzden kısaca acıklıyım arac 75 bim km de bakımları düzenli yaptırılmış .aldığımda sol camurluk boyalıydı ve bır yıl boyunca 3 yerine lokal boya yaptırdım kaput sağ kapı gecenlerde de sitede paylaştım sağ tanpon hafif şekilde sürtülmüştü birde orası ,cupra ön tampon , cupra logolu havalandırma ,orjinal kol dayama cupra vitez topuzu havalandırma krom cerceveler sislerde ve kısalarda zenon k&n kutu içi hava flitresi .inanılmaz temiz bakıyorum bir kaç resim elicem fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz ben 31,500 tl düşünüyorum fikir verirseniz sevinirim.IMG_1875.jpgIMG_1873.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_1875.jpg
    IMG_1875.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1873.jpg
    IMG_1873.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_1874.jpg
    IMG_1874.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_1836.jpg
    IMG_1836.jpg
    95.6 KB · Görüntüleme: 43
lokal dediğin parçalar komplemi boyalı yoksa söz konusu partçaların bazı kısımlarımı boyalı eğer bazı kısımlar boyalı ise bence gerçek satış fiyatı 29-30.000 tl arasında tabi bu fiyat 1 ay sonrasını düşünerek söylüyoruım

lokal dediğin parçalar komplemi boyalı yoksa söz konusu partçaların bazı kısımlarımı boyalı eğer bazı kısımlar boyalı ise bence gerçek satış fiyatı 29-30.000 tl arasında tabi bu fiyat 1 ay sonrasını düşünerek söylüyoruım
bazı kısımları boyalı lokal olarak.ama dediğiniz fiyatlara 1,6 satıyolar .

Bende almak için araştırıyorum
evet 29-30 a bir altıyada istiyorlar ama yaz dönemi bittikten sonra ne isterler tam bir şey diyemem çünkü yaz öncesi ile şimdi arasında 2 ila 4 bin tl fark ediyor araçlarda

Geri
Üst Alt