Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satıyorumm 1.2 TSI

Satmasan daha iyi ama illa ki satacağım diyorsan da hayırlısı olsun inşallah...

Baya bi çoğaldı 1.2ler ben alırken hiç yoktu resmen kobay gibi gidip almıştım:) Seviniyorum şimdi tutulduğuna jetta da tek benzinli motor seçeneğininde bu olması büyük etken oldu

sen benden önce aldın sanırım ben outoshowdan almıştım bende kendim kumar oynadım diyordum kendi kendime

Rahat kullanımda 6.5'la kasınca 4.9'la basınca en fazla 8.5'la gezebileceğiniz bir araç. Ki performansı 1.4TSI'dan çok büyük eksisi yok :) 1.4TSI'dan tek eksisi performans ürünlerinin şimdilik tam çıkmaması :) Ben gayet memnunum. ;) Herkese de tavsiye ederim. Biraz reklam yapiim aracınızı :)

Eyvallah 1.2 tsi a reklama gerek bile yok aslında tek bir test sürüşünde herşey anlaşılır ben bu arada başka arabalara bakıyorum test ediyorum ama leona bidaha binince sanki mersedese biniyor gibi hissediyorum ama keşke otomatik olsaydı.

Baya bi çoğaldı 1.2ler ben alırken hiç yoktu resmen kobay gibi gidip almıştım:) Seviniyorum şimdi tutulduğuna jetta da tek benzinli motor seçeneğininde bu olması büyük etken oldu
katılıyorum.hem sen aldığında araba daha ucuzdur şimdi tutunca uçurdular fiyatı
smile.gif

1.4TSI'dan tek eksisi performans ürünlerinin şimdilik tam çıkmaması [/QUOTE]

maalesef.yoksa bir chiple stock 1.4lere taş çıkarır...

senin bildiğin hangi parçalar var şu anda?

hayırlı satışlar :) jantlar hoşuma gitti ama ümitköyde hiç görmedim bu arabayı belkide dikkat etmedim ama bütün leonlara dikkat ediyorum :D neyse tekrardan hayırlı satışlar

Satmaktan vazgeçtim çünkü en iyi kesinlikle LEON.

hayırlı satışlar :) jantlar hoşuma gitti ama ümitköyde hiç görmedim bu arabayı belkide dikkat etmedim ama bütün leonlara dikkat ediyorum :D neyse tekrardan hayırlı satışlar

Ben senin arabayı tansaşın orda otoparkta gördüm bi ara ama ozaman benim arabada jant yoktu :)

Geri
Üst Alt