Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satıyorum. Sonra haber vermedi demeyin

kardesim bu kaçıncı 1 yıl içinde çok araç değiştirdin..şimdi ne düşünüyorsun bundan sonra..

bu kadar beygirli araçlardan sonra normal bişi almak çok tatsız olacaktır.Araba sevdanı bitirmemek adına bol beygir'e devam edersin inşallah , hakkında hayırlısı olsun Mehmet , hayırlı satışlar.

bu kadar beygirli araçlardan sonra normal bişi almak çok tatsız olacaktır.Araba sevdanı bitirmemek adına bol beygir'e devam edersin inşallah , hakkında hayırlısı olsun Mehmet , hayırlı satışlar.
çok teşekkürler. beygir konusunda tamamen sana katılıyorum. her araba tat vermiyor. ama geçenlerde arkadaşımın alteasına bindim oturuş pozisyonu ve ön cama kadar giden derinlik hissi çok hoşuma gitti. ama kararsızım yinede ne alacağıma dair.

çok teşekkürler. beygir konusunda tamamen sana katılıyorum. her araba tat vermiyor. ama geçenlerde arkadaşımın alteasına bindim oturuş pozisyonu ve ön cama kadar giden derinlik hissi çok hoşuma gitti. ama kararsızım yinede ne alacağıma dair.

Altea tam anlamıyla aile arabası olarak üretilmiş (bagaj hacmi çok geniş olmamasına rağmen 2006 model ve sonralarında arka koltuklar ileri-geri hareketli olduğu için sorun olmayabilir) ve o yapısına göre inanılmaz yol tutuşu olan şehit içi 10lt benzin yakan (1400kg dan fazla) çok kullanışlı ve kullanımı keyif veren çok güzel bir görüş açısına sahip , piyasası pek olmayan ama binicisini hiç üzmeyen , hertürlü alınabilecek bir araç olduğunu söyleyebilirim.

arkadaşlar 1.6 motor lpg li 2006 -2007 leon stylance veya sport up, 2005-2006 altea stylance veya 2005-2006 toledo stylance ile takas yaparım. bilginiz olsun

Geri
Üst Alt