Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satıyorum cup 33

RED SHARK

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bildiğiniz üzere 1 hafta 10 güne kadar kızım dünyaya gelecek araç zaten kullanılmıyordu
fakat daha büyük bir araç almak üzere aracımı satıyorum
aracımı bilenler biliyor zaten
tanıdık eş dosta gidecek bir araç herhangi bir kusuru bulunmayan gırtlak dolusu bir araç
yönlendirebileceğiniz tüm herkese bildirmenizi rica ederim
0552 200 50 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
ilan no: 46643475
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ooflu-cupra-gorunumlu-hatasiz-46643475/detay/

hayırlı satıslar .. leonumu alırken gormeden sıparıs vermıstım 17 jantlı dedıler hıcte fıkrım yoktu daha once leon hakkında acaba nasıl jantlar derken bana netten sızın arabayı gostermıslerdı tesadufen bunun aynısı dıe sımdı gorunce duygulandım :) tekrar hayırlı satıslar

hayırlı satışlar,kıymetini bilen birisine gider inş :)

abim hayırlı satışlar :) 1 hafta kaldı gelicem bende Tuğba ablamın yanına :) finalleri atlatyım bir

hayırlı satışlar.. marmariste tatilde karşılaşmıştık bir gece wakti sahilde:D gerçekten çok şık bir araç. kıymetini bilecek birisine gider inşallah

Geri
Üst Alt